Plugins - Event Tickets - Stable (latest release) - en to af_ZA translation catalogue (246 entries)

[ctx: the final separator in a list of two or more items]
en:  and
af_ZA: en

en:  (taking place on %s)
af_ZA: (vind plaas op %s)

en: Important changes to your tickets
af_ZA: Belangrike veranderinge aan jou kaartjies

en: Click to hide history
af_ZA: Kliek om die geskiedenis weg te steek

en: Click to view the history
af_ZA: Kliek om die geskiedenis te sien

en: Ticket history:
af_ZA: Kaartjie geskiedenis

[ctx: move tickets dialog]
en: Next &raquo;
af_ZA: Volgende &raquo;

en: Finish!
af_ZA: Voltooid!

[ctx: move tickets dialog]
en: &laquo; Back
af_ZA: &laquo; Terug

[ctx: move tickets dialog]
en: Please be patient while your request is processed&hellip;
af_ZA: Wees asseblief geduldig terwyl jou versoek bewerk word&hellip;

en: Select the ticket type that the tickets should be transferred to:
af_ZA: Kies die kaartjie tipe waarheen die kaartjies oorgedra moet word:

en: No attendees specified! Please try again.
af_ZA: Geen deelnemers gespesifiseer nie. Probeer asseblief weer.

en: Move
af_ZA: Skuif

[ctx: attendee export]
en: Customer Email Address
af_ZA: Kliënt se e-pos adres

[ctx: attendee export]
en: Customer Name
af_ZA: Kliënt se naam

[ctx: attendee export]
en: Ticket #
af_ZA: Kaartjie #

[ctx: attendee export]
en: Order Status
af_ZA: Bestelling Status

[ctx: attendee export]
en: Order ID
af_ZA: Bestelling ID

en: You must first select one or more tickets before you can move them!
af_ZA: Jy moet eers een of meer kaartjies kies voor jy hulle kan skuif!

[ctx: attendee event actions]
en: View
af_ZA: Kyk

[ctx: attendee event actions]
en: Edit
af_ZA: Verander

en: RSVP Ticket
af_ZA: RSVP Kaartjie

en: RSVP Tickets
af_ZA: RSVP Kaartjies

[ctx: attendee summary]
en: Not Going:
af_ZA: Ek gaan nie:

[ctx: attendee summary]
en: Going:
af_ZA: Ek gaan:

[ctx: attendee summary]
en: Total RSVPs:
af_ZA: Totale aantal RSVPs:

en: Are you sure you want to delete this ticket? This cannot be undone.
af_ZA: Is jy seker jy wil hierdie kaartjie verwyder? Die aksie kan nie ontdoen word nie.

en: Welcome to Event Tickets
af_ZA: Welkom by Event Tickets

[ctx: row action]
en: Delete
af_ZA: Verwyder

[ctx: row action]
en: Move
af_ZA: Skuif

[ctx: row action]
en: Check In
af_ZA: Boek in

[ctx: row action]
en: Undo Check In
af_ZA: Kanseleer in-boek

[ctx: attendee table]
en: Ticket
af_ZA: Kaartjie

[ctx: attendee summary]
en: Deleted Attendees:
af_ZA: Verwyder deelnemers:

[ctx: attendee summary]
en: Checked in:
af_ZA: Ingeboek:

en: No history available
af_ZA: Geen geskiedenis beskikbaar nie

[ctx: attendee table]
en: Hide history
af_ZA: Steek geskiedenis weg

[ctx: attendee table]
en: View history
af_ZA: Kyk na gesiekdenis

en: This ticket was moved to %1$s from %2$s
af_ZA: Hierdie kaartjie is geskuif na %1$s van %2$s

en: This ticket was moved to %1$s %2$s from %3$s %4$s
af_ZA: Hierdie kaartjie is geskuif na %1$s %2$s van %3$s %4$s

en: Filter Bar
af_ZA: Filtreer strook

en: You confirmed you will not be attending %s
af_ZA: Jy het bevestig dat jy nie %s gaan bywoon nie

en: Thank you for confirming that you will not be attending the above event.
af_ZA: Dankie dat jy bevestig het dat jy nie die boonste gebeurtenis gaan bywoon nie.

en: Type:
af_ZA: Tipe:

en: Login to RSVP
af_ZA: Teken in om te RSVP

en: Update %s
af_ZA: Opdateer %s

en: View %s
af_ZA: Kyk na %s

en: Attendee %d
af_ZA: Deelnemer %d

en:  on %s
af_ZA:  op %s

en: Reserved by %1$s (%2$s)
af_ZA: Gereserveer deur %1$s (%2$s)

en: My RSVPs for This %s
af_ZA: My RSVPs vir hierdie %s

en: View your %s
af_ZA: Kyk na jou %s

en: You have %s for this %s.
af_ZA: Jy het %s vir hierdie%s.

en: %d Ticket | %d Tickets
af_ZA[0]: %d Kaartjie
af_ZA[1]: %d Kaartjies

en: You have not indicated your attendance for any upcoming events.
af_ZA: Jy het nog nie aangewys of jy enige opkomende geleenthede gaan bywoon nie.

en: To see a list of events you are attending you will need to login.
af_ZA: Om 'n lys van gebeure te sien wat jy bywoon moet jy ingeteken wees.

en: Require users to log in before they RSVP
af_ZA: Benodig gebruikers om in te teken voor daar geRSVP kan word

en: This RSVP is no longer active.
af_ZA: Die RSVP is nie meer aktief nie.

en: Ticket
af_ZA: Kaartjie

en: Not Going
af_ZA: Ek gaan nie

en: Going
af_ZA: Ek gaan

en: There are no tickets available at this time.
af_ZA: Daar is geen kaartjies beskikbaar op die oomblik nie

en: Tickets are no longer available.
af_ZA: Kaartjies is nie meer beskikbaar nie

en: Tickets are not yet available.
af_ZA: Kaartjies is nog nie beskikbaar nie

en: Buy
af_ZA: Koop

en: Free
af_ZA: Gratis

en: RSVPs
af_ZA: RSVP's

en: Ticket Stock
af_ZA: Kaartjie Vooraad

en: Ticket End Sale Time
af_ZA: Kaartjie Verkope Eindig Tyd

en: Ticket End Sale Date
af_ZA: Kaartjie Verkope Eindig Datum

en: Ticket Start Sale Time
af_ZA: Kaartjie Verkope Begin Tyd

en: Ticket Start Sale Date
af_ZA: Kaartjie Verkope Begin Datum

en: Ticket Description
af_ZA: Kaartjie beskrywing

en: Ticket Name
af_ZA: Kaartjie naam

en: Event Name or ID or Slug
af_ZA: Geleentheid naam of ID of Slug

[ctx: log engines]
en: None currently available
af_ZA: Nie huidiglik beskikbaar nie

[ctx: log selector]
en: None currently available
af_ZA: Nie huidiglik beskikbaar nie

en: Don't list me on the public attendee list
af_ZA: Moenie my op die publieke deelenemerslys sit nie.

en: Send RSVP confirmation to:
af_ZA: Stuur RSVP konfirmasie na:

en: Please fill in the RSVP confirmation name and email fields.
af_ZA: Vul asseblief die RSVP konfirmasie naam en epos velde in.

en: View order
af_ZA: Kyk na bestelling

en: Confirm RSVP
af_ZA: Bevestig RSVP

en: Full Name
af_ZA: Volle naam

en: Out of stock!
af_ZA: Uit voorraad uit!

en: %1$s out of %2$s available
af_ZA: %1$s uit %2$s beskikbaar

en: Purchaser
af_ZA: Aankoper

en: Ticket Type
af_ZA: Kaartjie Tipe

en: Your tickets
af_ZA: Jou Kaartjies

en: Attendee List
af_ZA: Deelnemerslys

en: Cancel
af_ZA: Kanselleer

en: Save this ticket
af_ZA: Stoor hierdie kaartjie.

en: End sale:
af_ZA: Eindig uitverkooping:

en: Start sale:
af_ZA: Uitverkope begin:

en: Ticket Description:
af_ZA: Kaartjie Beskrywing

en: Ticket Name:
af_ZA: Kaartjie Naam:

en: Sell using:
af_ZA: Verkoop deur middel van:

en: Edit ticket
af_ZA: Wysig Kaartjie

en: Add new ticket
af_ZA: Voeg 'n Nuwe Kaartjie by

en: Remove
af_ZA: Verwyder

en: Select an Image
af_ZA: Kies 'n beeld

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
af_ZA: Die maksimum beeld grootte in die e-pos is 580px wyd deur enige hoogte, en sal dan afgeskaal wordvir selfone. As jy van  "retina"  ondersteuning gebruik wil maak kan die beeld tot die grootte van 1160px ver breed word.

en: Upload image for the ticket header.
af_ZA: Laai foto vir die kaartjie hoofstrook op.

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
af_ZA: Hierdie geleentheid is geskep met behulp van gemeenskap gebeure. Is jy seker jy wil geld vra vir hierdie kaartjies?

en: Edit in %s
af_ZA: Wysig in %s

en: View
af_ZA: Sien

en: Edit
af_ZA: Verander

en: Sale Price:
af_ZA: Verkoop Prys:

en: (0 or empty for free tickets)
af_ZA: (0 of laat leeg vir gratis kaartjies)

en: Price:
af_ZA: Prys:

en: Send Email
af_ZA: Stuur die e-pos

en: Email Address:
af_ZA: E-pos Adres:

en: or
af_ZA: of

en: Select...
af_ZA: Kies...

en: Select a User:
af_ZA: Kies 'n Gebruiker:

en: Send the attendee list by email
af_ZA: Stuur die deelnemers per e-pos

en: Email sent successfully!
af_ZA: E-pos suksesvol gestuur!

en: Error when sending the email
af_ZA: Daar was 'n probleem met die stuur van die e-pos

en: Attendee List for: %s
af_ZA: Besoekerslyn vir: %s

en: Invalid User ID
af_ZA: Ongeldige Gebruiker ID

en: Invalid Email
af_ZA: Ongedige e-pos

en: Empty user and email
af_ZA: Leë gebruiker of e-pos

en: Invalid Event ID
af_ZA: Ongeldige Geleentheid ID

en: Cheatin Huh?
af_ZA: Kroek jy?

en: attendees
af_ZA: deelenemers

en: Yes
af_ZA: Ja

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
af_ZA: Jy kan die skerm Opsies gebruik om te kies watter kolomme jy wil sien. Die seleksie werk in die tabel hieronder, in die e-pos, vir die druk van inligting en vir die CSV uitvoer.

en: Columns
af_ZA: Kolomme

en: Sending...
af_ZA: Besig om te stuur....

en: You need to select a user or type a valid email address
af_ZA: Jy moet 'n gebruiker kies of 'n geldige e-pos adres insleutel

en: Attendees
af_ZA: Deelnemers

en: See who purchased tickets to this event
af_ZA: Sien wie het kaartjies vir die geleentheid gekoop

en: Post draft updated.
af_ZA: Artikel konsep opgedateer

en: Post submitted.
af_ZA: Artikel voorgelê.

en: In order to RSVP, you must enter your name and a valid email address.
af_ZA: Om te kan RSVP moet jy jou naam en 'n geldige e-pos adres in tik.

en: You can't RSVP more than the total remaining tickets.
af_ZA: Jy kan nie meer RSVP as wat die totale aantal oorblywende kaartjies is nie.

en: Your RSVP has been received! Check your email for your RSVP confirmation.
af_ZA: Jou RSVP is gekry! Hou jou e-pos dop vir jou RSVP konfirmasie.

en: Your tickets from %s
af_ZA: Jou kaartjies van %s

[ctx: Attendee number]
en: Attendee %1$s
af_ZA: Deelnemer %1$s

en: Set as ticket header
af_ZA: Stel as kaartjie hoof op

en: Ticket header image
af_ZA: Kaartjie Hoof beeld

en: Delete
af_ZA: Skrap

en: Export
af_ZA: Voer uit

en: Email
af_ZA: E-pos

en: Print
af_ZA: Druk

en: Undo Check in
af_ZA: Kanseleer Aanmelding

en: Check in
af_ZA: Meld aan

en: Security Code
af_ZA: Sekuriteit Kode

en: Ticket #
af_ZA: Kaartjie #

en: Tickets
af_ZA: Kaartjies

en: Hide the following settings tabs on every site:
af_ZA: Steek die volgende instellings oortjies op elke webtuiste weg:

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
af_ZA: Dit is waar al die wêreldwye netwerk instellings vir Modern Tribe's The Events Calendar kan verander word.

en: Network Settings
af_ZA: Netwerk instellings

en: More...
af_ZA: Meer...

en: News and Tutorials
af_ZA: Nuus en Stap-vir-stap Voorbeelde

en: System Information
af_ZA: Sisteem Inligting

en: Debug Bar Plugin
af_ZA: Ontfout Funksie Toevoeging

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
af_ZA: Aktiveer hierdie opsie om ontfout inligting aan te teken. By verstek sal hierdiefoute by jou PHP fout puntelys aangemeld word. As jy die puntelys boodskappe in jou webleser wil te sien, dan raai ons jou aan om %s  te installer en te soek na die  "Tribe"oortjie in die foutspoor.

en: Debug mode
af_ZA: Ontfoutmodus

en: Show The Events Calendar link
af_ZA: Wys 'n voorbeeld van die skakel

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
af_ZA: Dink jy "Sjoe, hierdie toevoeging is ongelooflik! Ek moet Modern Tribe vir al hul harde werk bedank. " Die grootste belonging wat ons kan vra is vir erkenning. Voeg 'n klein tekst skakel aan die onderkant van jou kalender wat wys na ons Kalender projek.

en: See an example of the link
af_ZA: Wys 'n voorbeeld van die skakel

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
af_ZA: Dink jy "Sjoe, hierdie toevoeging is ongelooflik! Ek moet Modern Tribe vir al hul harde werk bedank. " Die grootste belonging wat ons kan vra is vir erkenning. Voeg 'n klein tekst skakel aan die onderkant van jou kalender wat wys na ons Kalender projek.

en: We hope our plugin is helping you out.
af_ZA: Ons hoop dat ons toevoeging help jou uit.

en: Check out the available add-ons
af_ZA: Check uit die beskikbare byvoegings

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
af_ZA: Op soek na bykomende funksionaliteit, insluitend herhalende gebeure, bykomende meta, gemeenskap gebeure, kaartjieverkope en meer?

en: North Dakota
af_ZA: Noord Dakota

en: Spain
af_ZA: Spanje

en: South Africa
af_ZA: Suid Afrika

en: Nigeria
af_ZA: Nigerië

en: Netherlands
af_ZA: Nederland

en: Namibia
af_ZA: Namibië

en: Mozambique
af_ZA: Mosambiek

en: Luxembourg
af_ZA: Luxemburg

en: Fiji
af_ZA: Fidji

en: Egypt
af_ZA: East Timor

en: Ecuador
af_ZA: East Timor

en: Central African Republic
af_ZA: Sentaal Afrika Republiek

en: Canada
af_ZA: Kanada

en: British Indian Ocean Territory
af_ZA: Britise Indianse Oseaan Gebied

en: Brazil
af_ZA: Brazilië

en: Belgium
af_ZA: België

en: Australia
af_ZA: Australië

en: Armenia
af_ZA: Armenië

en: Argentina
af_ZA: Argentinië

en: Antarctica
af_ZA: Antarctika

en: American Samoa
af_ZA: Amerikaanse Samoa

en: Algeria
af_ZA: Algerië

en: Select a Country:
af_ZA: Kies 'n Land:

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
af_ZA: Die lys van lande moet georganiseer word volgens een land per reël: <br> VSA, die Verenigde State van Amerika <br>VK, Verenigde Koninkryk.

en: %s must be a phone number.
af_ZA: %s moet 'n telefoon nommer wees.

en: %s must consist of 5 numbers.
af_ZA: %s moet uit 5 syfers bestaan.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
af_ZA: %s moet bestaan ​​uit letters, spasies, afkapings, en strepies.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
af_ZA: %s moet bestaan uit letters, getalle, koppeltekens, afkapings, en ruimtes.

en: %s must be a number between 0 and 21.
af_ZA: %s  moet 'n getal 0 en 21 wees.

en: %s must be a number or percentage.
af_ZA: %s moet 'n syfer of 'n persentasie wees.

en: %s cannot be a duplicate
af_ZA: %s mag nie 'n duplikaat wees nie

en: %s cannot be the same as %s.
af_ZA: %s mag nie die selfde wees nie %s.

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
af_ZA: Vergelyking bekragtiging misluk omdat geen vergelyking waarde is verskaf vir veld %s

en: %s must have a value that's part of its options.
af_ZA: %s moet 'n waarde hê wat deel is van sy opsies.

en: %s must be a valid absolute URL.
af_ZA: % s moet 'n geldige absolute URL wees.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
af_ZA: %s moet 'n geldige afkorting (getalle, letters, koppeltekens en onderstreep) wees.

en: %s must be a positive number.
af_ZA: %s moet 'n positiewe getal wees.

en: %s must contain numbers, letters and dots only
af_ZA: %s moet slegs syfers, letters en punte bevat

en: %s must contain numbers and letters only
af_ZA: %s moet slegs syfers en letters bevat

en: Non-existant field validation function passed
af_ZA: Nie-bestaande veld validering funksie geslaag

en: Field ID:
af_ZA: Veld ID:

en: Invalid or incomplete field passed
af_ZA: Ongeldige of onvolledige veld geslaag

en: There are no fields setup for this tab yet.
af_ZA: Daar is geen velde opgestel vir hierdie afdeling nie.

en: Licenses
af_ZA: Lisensies

en: Network
af_ZA: Netwerk

en: Display
af_ZA: Vertoon

en: General
af_ZA: Algemene

en: Settings saved.
af_ZA: Verstellings is gestoor.

en: None of your settings were saved. Please try again.
af_ZA: Nie een van jou stellings is gestoor nie. Probeer asseblief weer.

en: Your form had the following errors:
af_ZA: Jou vorm het die volgende probleme gehad:

en: The request wasn't sent from this tab.
af_ZA: Die versoek is nie van hierdie afdeling af gestuur nie.

en: The request was sent insecurely.
af_ZA: Die versoek is onveilig gestuur.

en: You don't have permission to do that.
af_ZA: Jy het nie toestemming om dit te doen nie.

en: Save Changes
af_ZA: Stoor veranderinge

en: You've requested a non-existent tab.
af_ZA: Jy het 'n nie-bestaande afdeling gekies.

en: %s Settings
af_ZA: %s Verstellings

en: Settings
af_ZA: Verstellings

en: Events Settings
af_ZA: Gebeurtenis Verstellings

en: Events
af_ZA: Geleenthede

en: Valid Key! Expires on %s
af_ZA: Geldig sleutel! Verval op %s

en: Sorry, key validation server is not available.
af_ZA: Jammer, sleutel validering bediener is nie beskikbaar nie.

en: unknown date
af_ZA: onbekende datum

en: License key(s) updated.
af_ZA: Lisensiesleutel(s) opgedateer

en: A valid license key is required for support and updates
af_ZA: 'n Geldige lisensie sleutel word benodig vir die ondersteuning en opgraderings

en: License Key
af_ZA: Lisensiesleutel

en: No select options specified
af_ZA: Geen kies opsies gespesifiseer

en: No checkbox options specified
af_ZA: Geen boks opsies gespesifiseer

en: No radio options specified
af_ZA: Geen radio opsies gespesifiseer

en: Invalid field type specified
af_ZA: Ongeldig veld tipe gespesifiseer

en: Event Add-Ons
af_ZA: Gebeurtenis Toevoegings

en: Premium Add-Ons
af_ZA: Premium Toevoegings

en: Requires:
af_ZA: Benodig:

en: Latest Version:
af_ZA: Nuuster Weergawe

en: Activate %s
af_ZA: Maak %s netwerk aktief

en: You are up to date!
af_ZA: Jy is op datum!

en: You need to upgrade!
af_ZA: Jy moet opgradeer!

en: Community Tickets
af_ZA: Gemeenskap kaartjies

en: Community Events
af_ZA: Gemeenskap gebeurtenisse

en: Eventbrite Tickets
af_ZA: Eventbrite kaartjies

en:  and
af_ZA:  en

note: #-#-#-#-#  event-tickets-code.pot (Event Tickets 4.7)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Event Tickets
af_ZA: Geleentheid Kaartjies
