Plugins - Event Tickets - Stable (latest release) - en to bg translation catalogue (395 entries)

en: Purchaser
bg: Купувач

en: Ticket Type
bg: Тип на билета

en: Your tickets
bg: Вашите билети

en: Attendee List
bg: Списък с участниците

en: (%d awaiting review) | (%d awaiting review)
bg[0]: (%d очаква одобрение)
bg[1]: (%d очакват одобрение)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Save this ticket
bg: Запазване на билета

en: End sale:
bg: Край на продажбата:

en: Start sale:
bg: Начало на продажбата:

en: Ticket Description:
bg: Описание на билета:

en: Ticket Name:
bg: Име на билета:

en: Sell using:
bg: Продажба посредством:

en: Edit ticket
bg: Редакция на билет

en: Add new ticket
bg: Добавяне на нов билет

en: Remove
bg: Премахни

en: Select an Image
bg: Избор на изображение

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
bg: Максималният размер на изображението в email-а ще бъде 580px ширина и произволна височина и ще бъде скалирано за мобилни устройства. Ако желаете поддръжка на "retina" , използвайте изображение с ширина 1160px.

en: Upload image for the ticket header.
bg: Качване на изображение за билета

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
bg: Това събитие е създадено с Community Events. Сигурни ли сте, че искате да продавате билети за него?

en: Edit in %s
bg: Редакция в  %s

en: View
bg: Показване

en: Edit
bg: Редайтирай

en: (Current sale price - this can be managed via the product editor)
bg: (Текуща продажна цена - това може да бъде управлявано чрез продуктов редактор)

en: Sale Price:
bg: Промоционална цена:

en: (0 or empty for free tickets)
bg: (0 или празно за безплатни билети)

en: Price:
bg: Цена:

en: Email Address:
bg: Email адрес:

en: or
bg: или

en: Select...
bg: Избери...

en: Select a User:
bg: Избор на потребител:

en: Send the attendee list by email
bg: Изпрати листа с присъстващите по имейл.

en: Attendee List for: %s
bg: Лист с потвърдилите присъствие на: %s

en: Invalid User ID
bg: Невалидно ID на потребител

en: Yes
bg: да

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
bg: Можете да използвате Опции за екрана, за да изберете кои колони желаете да виждате. Избора е валиден за таблицата по-долу, в имейл, при принтиране и при CSV експортиране.

en: Columns
bg: Колони

en: Sending...
bg: Изпращане...

en: You need to select a user or type a valid email address
bg: Трябва да изберете група или да въведете валиден email адрес

en: Attendees
bg: Участници

en: See who purchased tickets to this event
bg: Преглед на закупилите билет за събитието

en: Post draft updated.
bg: Черновата на публикацията е актуализирана.

en: Post submitted.
bg: Публикацията е изпратена.

en: Set as ticket header
bg: Задайте хедър на събитието

en: Ticket header image
bg: Картинка за хедъра на събитието

en: Delete
bg: Изтрий

en: Export
bg: Експортиране

en: Email
bg: Е-поща

en: Print
bg: Към Google Maps

en: Undo Check in
bg: Отмяна на записването

en: Check in
bg: Записване

en: Security Code
bg: Код за сигурност

en: Ticket #
bg: Билет №

en: Tickets
bg: Билети

en: Hide the following settings tabs on every site:
bg: Скрии тези табове с настройки на всяка страница:

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
bg: Тук е мястото, откъдето могат да се променят всички глобални настройки на Modern Tribe's The Events Calendar.

en: Network Settings
bg: Мрежови настройки

en: More...
bg: Още...

en: News and Tutorials
bg: Новини и упътвания

en: System Information
bg: Системна информация

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
bg: Включете тази опция, за да записвате log  с информация за възникналите грешки. По подразбиране, лога ще се записва в PHP error log-а на сървъра ви. Ако желаете да виждате съобщенията за грешки в браузър-а си, тогава ви препоръчваме да инсталирате %s и да потърсите таб "Tribe" в debug output.

en: Debug mode
bg: Debug режим

en: Show The Events Calendar link
bg: Показване на линка на Календара

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
bg: Мислите ли си "Уха, този plugin е невероятен! Трябва да благодаря на Modern Tribe за усърдната им работа."? Най-добрия начин да ни благодарите е да поставите малък текстов линк под календара, който води към страницата на проекта.

en: See an example of the link
bg: Преглед на примерен линк

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
bg: Мислите ли си "Уха, този plugin е невероятен! Трябва да благодаря на Modern Tribe за усърдната им работа."? Най-добрия начин да ни благодарите е да поставите малък текстов линк под календара, който води към страницата на проекта.

en: We hope our plugin is helping you out.
bg: Надяваме се, че нашият плъгин ви е в помощ.

en: Check out the available add-ons
bg: Разгледайте наличните add-on-и

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
bg: Нуждаете се от допълнителна функционалност, като например повтарящи се събития, персонализирана metadata, продажба на билети и др.?

en: Select the date format to use in datepickers
bg: Формат на датата в прозореца за избор на дата

en: Datepicker Date Format
bg: Формат на датата за Datepicker

en: Date Format Settings
bg: Настройки за формат на датата

en: Wyoming
bg: Уайоминг

en: Wisconsin
bg: Уисконсин

en: West Virginia
bg: Западна Вирджиния

en: Washington
bg: Вашингтон

en: Virginia
bg: Вирджиния

en: Vermont
bg: Върмонт

en: Utah
bg: Юта

en: Texas
bg: Тексас

en: Tennessee
bg: Тенеси

en: South Dakota
bg: Южна Дакота

en: South Carolina
bg: Южна Каролина

en: Rhode Island
bg: Род Айлънд

en: Pennsylvania
bg: Пенсилвания

en: Oregon
bg: Орегон

en: Oklahoma
bg: Оклахома

en: Ohio
bg: Охайо

en: North Carolina
bg: Северна Каролина

en: New Mexico
bg: Ню Мексико

en: New Jersey
bg: Ню Джърси

en: New Hampshire
bg: Ню Хампшър

en: Nevada
bg: Невада

en: Nebraska
bg: Небраска

en: Montana
bg: Монтана

en: Missouri
bg: Мисури

en: Mississippi
bg: Мисисипи

en: Minnesota
bg: Минесота

en: Michigan
bg: Мичиган

en: Massachusetts
bg: Масачузетс

en: Maryland
bg: Мериленд

en: Maine
bg: Мейн

en: Louisiana
bg: Луизиана

en: Kansas
bg: Канзас

en: Iowa
bg: Индиана

en: Illinois
bg: Илинойс

en: Idaho
bg: Айдахо

en: Hawaii
bg: Хаваи

en: Florida
bg: Флорида

en: District of Columbia
bg: Вашингтон, О.К.

en: Delaware
bg: Делауеър

en: Connecticut
bg: Кънектикът

en: Colorado
bg: Колорадо

en: California
bg: Калифорния

en: Arkansas
bg: Арканзас

en: Arizona
bg: Аризона

en: Alaska
bg: Аляска

en: Alabama
bg: Алабама

en: Zimbabwe
bg: Зимбабве

en: Zambia
bg: Замбия

en: Yemen
bg: Йемен

en: Western Sahara
bg: Западна Сахара

en: Virgin Islands (U.S.)
bg: Вирджински острови

en: Virgin Islands (British)
bg: Британски Вирджински острови

en: Viet Nam
bg: Виетнам

en: Venezuela
bg: Венецуела

en: Vanuatu
bg: Вануату

en: Uzbekistan
bg: Узбекистан

en: Uruguay
bg: Уругвай

en: United States Minor Outlying Islands
bg: Малки далечни острови на САЩ

en: United Kingdom
bg: Обединено кралство

en: United Arab Emirates
bg: Обединени арабски емирства

en: Ukraine
bg: Украйна

en: Uganda
bg: Уганда

en: Tuvalu
bg: Тувалу

en: Turkmenistan
bg: Туркменистан

en: Turkey
bg: Турция

en: Tunisia
bg: Тунис

en: Tonga
bg: Тонга

en: Tokelau
bg: Токелау

en: Togo
bg: Того

en: Thailand
bg: Тайланд

en: Tajikistan
bg: Таджикистан

en: Taiwan
bg: Тайван

en: Syrian Arab Republic
bg: Сирия

en: Switzerland
bg: Швейцария

en: Sweden
bg: Швеция

en: Swaziland
bg: Суазиленд

en: Suriname
bg: Суринам

en: Sudan
bg: Судан

en: Sri Lanka
bg: Шри Ланка

en: Spain
bg: Испания

en: South Georgia, South Sandwich Islands
bg: Южна Джорджия и Южни Сандвичеви острови

en: South Africa
bg: Южна Африка

en: Somalia
bg: Сомалия

en: Solomon Islands
bg: Соломонови острови

en: Slovenia
bg: Словения

en: Slovakia (Slovak Republic)
bg: Словакия

en: Singapore
bg: Сингапур

en: Sierra Leone
bg: Сиера Леоне

en: Seychelles
bg: Сейшели

en: Serbia
bg: Сърбия

en: Senegal
bg: Сенегал

en: Saudi Arabia
bg: Саудитска Арабия

en: San Marino
bg: Сан Марино

en: Samoa
bg: Самоа

en: Saint Lucia
bg: Сейнт Лусия

en: Rwanda
bg: Руанда

en: Russian Federation
bg: Русия

en: Romania
bg: Румъния

en: Reunion
bg: Реюнион

en: Qatar
bg: Катар

en: Portugal
bg: Португалия

en: Poland
bg: Полша

en: Pitcairn
bg: Питкерн

en: Philippines
bg: Филипини

en: Peru
bg: Перу

en: Paraguay
bg: Парагвай

en: Papua New Guinea
bg: Папуа Нова Гвинея

en: Panama
bg: Панама

en: Palau
bg: Палау

en: Pakistan
bg: Пакистан

en: Oman
bg: Оман

en: Norway
bg: Норвегия

en: Northern Mariana Islands
bg: Северни Мариански острови

en: Norfolk Island
bg: Норфолк

en: Niue
bg: Ниуе

en: Nigeria
bg: Нигерия

en: Niger
bg: Нигер

en: Nicaragua
bg: Никарагуа

en: New Zealand
bg: Нова Зеландия

en: New Caledonia
bg: Нова Каледония

en: Netherlands
bg: Холандия

en: Nepal
bg: Непал

en: Nauru
bg: Науру

en: Namibia
bg: Намибия

en: Myanmar
bg: Мианмар

en: Mozambique
bg: Мозамбик

en: Morocco
bg: Мароко

en: Montserrat
bg: Монсерат

en: Montenegro
bg: Черна гора

en: Mongolia
bg: Монголия

en: Monaco
bg: Монако

en: Mexico
bg: Мексико

en: Mayotte
bg: Майот

en: Mauritius
bg: Мавриций

en: Mauritania
bg: Мавритания

en: Martinique
bg: Мартиника

en: Marshall Islands
bg: Маршалови острови

en: Malta
bg: Малта

en: Mali
bg: Мали

en: Maldives
bg: Малдиви

en: Malaysia
bg: Малайзия

en: Malawi
bg: Малави

en: Madagascar
bg: Мадагаскар

en: Macedonia
bg: Македония

en: Macau
bg: Макао

en: Luxembourg
bg: Люксембург

en: Lithuania
bg: Литва

en: Liechtenstein
bg: Лихтенщайн

en: Libya
bg: Либийска арабска джамахирия

en: Liberia
bg: Либерия

en: Lesotho
bg: Лесото

en: Lebanon
bg: Ливан

en: Latvia
bg: Латвия

en: Lao People's Democratic Republic
bg: Лаос

en: Kyrgyzstan
bg: Киргизстан

en: Kuwait
bg: Кувейт

en: Kiribati
bg: Кирибати

en: Kenya
bg: Кения

en: Kazakhstan
bg: Казахстан

en: Jordan
bg: Йордания

en: Japan
bg: Япония

en: Jamaica
bg: Ямайка

en: Italy
bg: Италия

en: Israel
bg: Израел

en: Ireland
bg: Ирландия

en: Iraq
bg: Ирак

en: Indonesia
bg: Индонезия

en: India
bg: Индия

en: Iceland
bg: Исландия

en: Hungary
bg: Унгария

en: Hong Kong
bg: Хонконг

en: Honduras
bg: Хондурас

en: Holy See (Vatican City State)
bg: Ватикана

en: Haiti
bg: Хаити

en: Guyana
bg: Гуана

en: Guinea-Bissau
bg: Гвинея-Бисау

en: Guinea
bg: Гвинея

en: Guatemala
bg: Гватемала

en: Guadeloupe
bg: Гуаделупе

en: Grenada
bg: Гренада

en: Greenland
bg: Гренландия

en: Greece
bg: Гърция

en: Gibraltar
bg: Гибралтар

en: Ghana
bg: Гана

en: Germany
bg: Германия

en: Georgia
bg: Грузия

en: Gambia
bg: Гамбия

en: Gabon
bg: Габон

en: French Southern Territories
bg: Френски южни и антарктически територии

en: French Polynesia
bg: Френска Полинезия

en: French Guiana
bg: Френска Гвиана

en: France
bg: Франция

en: Finland
bg: Финландия

en: Fiji
bg: Фиджи

en: Faroe Islands
bg: Ферьорски острови

en: Falkland Islands (Malvinas)
bg: Фолкландски острови

en: Ethiopia
bg: Етиопия

en: Estonia
bg: Естония

en: Eritrea
bg: Еритрея

en: Equatorial Guinea
bg: Екваториална Гвинея

en: El Salvador
bg: Салвадор

en: Egypt
bg: Египет

en: Ecuador
bg: Еквадор

en: East Timor
bg: Източен Тимор

en: Dominican Republic
bg: Доминиканска република

en: Dominica
bg: Доминика

en: Djibouti
bg: Джиботи

en: Denmark
bg: Дания

en: Czech Republic
bg: Чешка република

en: Cyprus
bg: Кипър

en: Cuba
bg: Куба

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
bg: Хърватия

en: Costa Rica
bg: Коста Рика

en: Cook Islands
bg: Кук

en: Congo
bg: Конго

en: Comoros
bg: Комори

en: Colombia
bg: Колумбия

en: Cocos (Keeling) Islands
bg: Кокосови острови

en: Christmas Island
bg: Коледен остров

en: China
bg: Китай

en: Chile
bg: Чили

en: Chad
bg: Чад

en: Central African Republic
bg: Централноафриканска Република

en: Cayman Islands
bg: Кайманови острови

en: Cape Verde
bg: Кабо Верде

en: Canada
bg: Канада

en: Cameroon
bg: Камерун

en: Cambodia
bg: Камбоджа

en: Burundi
bg: Бурунди

en: Burkina Faso
bg: Буркина Фасо

en: Bulgaria
bg: България

en: Brunei Darussalam
bg: Бруней

en: British Indian Ocean Territory
bg: Британска индоокеанска територия

en: Brazil
bg: Бразилия

en: Bouvet Island
bg: Буве

en: Botswana
bg: Ботсуана

en: Bolivia
bg: Боливия

en: Bhutan
bg: Бутан

en: Bermuda
bg: Бермудски острови

en: Benin
bg: Бенин

en: Belize
bg: Белиз

en: Belgium
bg: Белгия

en: Belarus
bg: Беларус

en: Barbados
bg: Барбадос

en: Bangladesh
bg: Бангладеш

en: Bahrain
bg: Бахрейн

en: Bahamas
bg: Бахамски острови

en: Azerbaijan
bg: Азербайджан

en: Austria
bg: Австрия

en: Australia
bg: Австралия

en: Aruba
bg: Аруба

en: Armenia
bg: Армения

en: Argentina
bg: Аржентина

en: Antarctica
bg: Антарктида

en: Anguilla
bg: Ангуила

en: Angola
bg: Ангола

en: Andorra
bg: Андора

en: American Samoa
bg: Американска Самоа

en: Algeria
bg: Алжир

en: Albania
bg: Албания

en: Afghanistan
bg: Афганистан

en: United States
bg: САЩ

en: Select a Country:
bg: Избор на страна:

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
bg: Списъка със страните трябва да съдържа по една страна на ред и да бъде в следния формат: <br>САЩ, Съединени Американски щати <br> БГ, България.

en: %s must be a phone number.
bg: %s трябва да е валиден телефонен номер.

en: %s must consist of 5 numbers.
bg: %s трябва да съдържа 5 цифри.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
bg: %s трябва да съдържа само букви, интервали, апострофи и тирета.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
bg: %s трябва да съдържа само букви, цифри, тирета, апострофи и интервали.

en: %s must be a number between 0 and 21.
bg: %s трябва да е число между 0 и 21.

en: %s must be a number or percentage.
bg: %s трябва да е номер или процент.

en: %s cannot be a duplicate
bg: %s не може да се дублира

en: %s cannot be the same as %s.
bg: %s не може да съвпада с %s.

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
bg: Валидирането на сравнението се провали, тъй като не е зададена стойност за сравнение в полето %s

en: %s must have a value that's part of its options.
bg: %s трябва да има стойност, която отговаря на една от възможноте опции.

en: %s must be a valid absolute URL.
bg: %s  трябва да е валиден абсолюрен URL.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
bg: %s трябва да е валиден низ (числа, букви, тире и долно тире).

en: %s must be a positive number.
bg: %s трябва да е положително число.

en: %s must contain numbers, letters and dots only
bg: %s трябва да съдържа само цифри, букви и точки

en: %s must contain numbers and letters only
bg: %s трябва да съдържа само цифри и букви

en: Non-existant field validation function passed
bg: Изпратена е несъществуваща функция за валидиране на полето

en: Field ID:
bg: ID на поле:

en: Invalid or incomplete field passed
bg: Има невалидно или незавършено поле

en: Rewrite rules were purged on load of this help page. Chances are there is a rewrite rule flush occurring in a plugin or theme!
bg: Правилата за пренаписване бяха изчистени при зареждането на тази помощна страница. Съществува вероятност за нулиране на правилата за пренаписване при плъгини или теми.

en: Unknown or not set
bg: Неизвестно или не е зададено

en: There are no fields setup for this tab yet.
bg: Все още няма настройка на полета за този таб.

en: Licenses
bg: Лицензи

en: Network
bg: Мрежа

en: Help
bg: Помощ

en: Display
bg: Покажи

en: General
bg: Основно

en: Settings saved.
bg: Настройките са записани.

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
bg[0]: Настройката по-горе не са запаметена. Другите настройки са успешно запаметени.
bg[1]: Настройките по-горе не са запаметени. Другите настройки са успешно запаметени.

en: None of your settings were saved. Please try again.
bg: Вашите настройки не бяха запаметени. Моля опитайте отново.

en: Your form had the following errors:
bg: Формуляра Ви има следните грешки:

en: The request wasn't sent from this tab.
bg: Заявката не е изпратена от този таб.

en: The request was sent insecurely.
bg: Заявката не е изпратена криптирано.

en: You don't have permission to do that.
bg: Нямате достъп.

en: Save Changes
bg: Запазване на Промените

en: You've requested a non-existent tab.
bg: Търсите несъществуващ таб.

en: %s Settings
bg: %s Настройки

en: Settings
bg: Настройки

en: Events Settings
bg: Настройки на събития

en: Events
bg: Събития

en: Valid Key! Expires on %s
bg: Валиден сериен номер. Изтича на %s

en: Sorry, key validation server is not available.
bg: За съжаление сървъра за валидиране не е достъпен.

en: unknown date
bg: неизвестна дата

en: License key(s) updated.
bg: Серийния/те номер(а) са обновени.

en: A valid license key is required for support and updates
bg: Валиден сериен номер е необходим за поддръжка и актуализации

en: License Key
bg: Лицензен ключ

en: No select options specified
bg: Не е избрана опция от падащия списък

en: No checkbox options specified
bg: Не е избрана отметка

en: No radio options specified
bg: Не е избран радио бутон

en: Invalid field type specified
bg: Посочен е невалиден тип на полето

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
bg: Този календар е задвижван от The Events Calendar.

en: Event Add-Ons
bg: Приставки за събития

en: Requires:
bg: Изисква:

en: Latest Version:
bg: Последна версия:

en: Install %s
bg: Инсталиране на %s

en: Upgrade Plugin
bg: Обновяване на разширение

en: Activate Plugin
bg: Включване на разширението

en: Activate %s
bg: Активирай %s

en: You are up to date!
bg: Разполагате с най-новата версия!

en: You need to upgrade!
bg: Имате нужда от ъпгрейд !

en:  and
bg:  и
