Plugins - Event Tickets - Stable (latest release) - en to et_EE translation catalogue (243 entries)

en: Purchaser
et_EE: Ostja

en: Ticket Type
et_EE: Pileti tüüp

en: Your tickets
et_EE: Sinu piletid

en: Attendee List
et_EE: Osalejate list

en: Cancel
et_EE: Katkesta

en: Save this ticket
et_EE: Salvesta pilet

en: End sale:
et_EE: Lõpukuupäev

en: Start sale:
et_EE: Alguskuupäev

en: Ticket Description:
et_EE: Pileti kirjeldus:

en: Ticket Name:
et_EE: Pileti nimi:

en: Sell using:
et_EE: Müü kasutades:

en: Edit ticket
et_EE: Muuda piletit

en: Add new ticket
et_EE: Lisa uus pilet

en: Remove
et_EE: Eemalda

en: Select an Image
et_EE: Vali pilt

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
et_EE: Pildi maksimum suurus emailis on 580px lai, kõrgus on vabalt valitav, suurus skaleeritakse mobiili jaoks sobivaks. Kui soovid "retina" tuge, kasuta pilti laiusega 1160px

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
et_EE: See sündmus loodi kasutades Community Eventsi. Oled kindel, et soovid müüa pileteid sellele?

en: Edit in %s
et_EE: Muuda %s -s

en: View
et_EE: Vaata

en: Edit
et_EE: Toimeta

en: Sale Price:
et_EE: Soodushind:

en: (0 or empty for free tickets)
et_EE: (0 või tühi tasuta piletite jaoks)

en: Price:
et_EE: Hind:

en: Send Email
et_EE: Saatke e-mail

en: Email Address:
et_EE: E-maili aadress:

en: or
et_EE: või

en: Select...
et_EE: Vali...

en: Select a User:
et_EE: Vali kasutaja:

en: Send the attendee list by email
et_EE: Saada osalejate list e-mailile

en: Attendee List for: %s
et_EE: Osalejate list %s-le

en: Invalid User ID
et_EE: Kasutaja ID on vigane

en: attendees
et_EE: osalejad

en: Yes
et_EE: Ja

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
et_EE: Kasuta ekraani seadeid, et valida milliseid veerge soovid näha. Valik toimib allolevas tabelis, e-mailis, prindis ja CSV ekspordiks.

en: Columns
et_EE: Veerud

en: Sending...
et_EE: Saadan...

en: You need to select a user or type a valid email address
et_EE: Vali kasutaja või sisesta e-maili aadress

en: Attendees
et_EE: Osalejad

en: See who purchased tickets to this event
et_EE: Vaata, kes ostsid piletid sellele sündmusele

en: Set as ticket header
et_EE: Määra pileti päiseks

en: Ticket header image
et_EE: Pileti päise pilt

en: Delete
et_EE: Kustutage

en: Export
et_EE: Expordi

en: Print
et_EE: Prindi

en: Undo Check in
et_EE: Võta tagasi check in

en: Security Code
et_EE: Turvakood

en: Ticket #
et_EE: Pilet #

en: Tickets
et_EE: Piletid

en: Hide the following settings tabs on every site:
et_EE: Peida järgmised seadete nupud igal lehel:

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
et_EE: Siin saab kõiki Modern Tribe The Event Calendar seadeid muuta.

en: Network Settings
et_EE: Võrgu seaded

en: More...
et_EE: Rohkem..

en: News and Tutorials
et_EE: Uudised ja juhendid

en: System Information
et_EE: Süsteemi info

en: Show The Events Calendar link
et_EE: Kuva sündmuste kalendri linki

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
et_EE: Kui sinu meelest on see plugin super, siis täna Modern Tribe töö eest! Suurim tänu on tunnustus, lisa väike tekst kalendri all, mis viitab Events Calendar projektile.

en: See an example of the link
et_EE: Vaata lingi näidist

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
et_EE: Kui sinu meelest on see plugin super, siis täna Modern Tribe töö eest! Suurim tänu on tunnustus, lisa väike tekst kalendri all, mis viitab Events Calendar projektile.

en: We hope our plugin is helping you out.
et_EE: Loodame, et meie plugin aitab sind.

en: Check out the available add-ons
et_EE: Vaata, millised Add-Ons-id on saadaval

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
et_EE: Otsid lisafunktsionaalsusi s.h. korduvaid sündmusi, kohandatud meta, kommuuniti sündmused, piletimüük jms?

en: Select the date format to use in datepickers
et_EE: Vali kuupäeva formaat, mida kasutada kuupäevavalikus

en: Datepicker Date Format
et_EE: Kuupäeva valiku formaat

en: Date Format Settings
et_EE: Kuupäeva seaded

en: West Virginia
et_EE: Lääne-Virginia

en: South Dakota
et_EE: Lõuna-Dakota

en: South Carolina
et_EE: Lõuna-Carolina

en: North Dakota
et_EE: Põhja-Dakota

en: North Carolina
et_EE: Põhja-Carolina

en: California
et_EE: Kalifornia

en: Zambia
et_EE: Sambia

en: Yemen
et_EE: Jeemen

en: Western Sahara
et_EE: Lääne-Sahara

en: Viet Nam
et_EE: Vietnam

en: Uzbekistan
et_EE: Usbeki

en: United Kingdom
et_EE: Suurbritannia

en: Ukraine
et_EE: Ukraina

en: Turkmenistan
et_EE: Türkmenistan

en: Turkey
et_EE: Türgi

en: Tunisia
et_EE: Tuneesia

en: Thailand
et_EE: Taimaa

en: Syrian Arab Republic
et_EE: Süüria

en: Switzerland
et_EE: Šveits

en: Sweden
et_EE: Rootsi

en: Swaziland
et_EE: Svaasimaa

en: Sudan
et_EE: Sudaan

en: Spain
et_EE: Hispaania

en: Somalia
et_EE: Somaalia

en: Slovenia
et_EE: Sloveenia

en: Slovakia (Slovak Republic)
et_EE: Slovakkia

en: Seychelles
et_EE: Seishellid

en: Saudi Arabia
et_EE: Saudi-Araabia

en: Russian Federation
et_EE: Venemaa

en: Romania
et_EE: Rumeenia

en: Poland
et_EE: Poola

en: Philippines
et_EE: Filipiinid

en: Peru
et_EE: Peruu

en: Papua New Guinea
et_EE: Paapua Uus Guinea

en: Palau
et_EE: Belau

en: Oman
et_EE: Omaan

en: Norway
et_EE: Norra

en: Nigeria
et_EE: Nigeeria

en: Nicaragua
et_EE: Nikaraagua

en: New Zealand
et_EE: Uus Meremaa

en: New Caledonia
et_EE: Uus Kaledoonia

en: Netherlands
et_EE: Holland

en: Nepal
et_EE: Nepaal

en: Namibia
et_EE: Namiibia

en: Mozambique
et_EE: Mosambiik

en: Morocco
et_EE: Maroko

en: Mongolia
et_EE: Mongoolia

en: Mexico
et_EE: Mehhiko

en: Mauritius
et_EE: Mauriitius

en: Mauritania
et_EE: Mauritaania

en: Maldives
et_EE: Maldiivid

en: Malaysia
et_EE: Malaisia

en: Madagascar
et_EE: Madagaskar

en: Macedonia
et_EE: Makedoonia

en: Macau
et_EE: Aomen - Hiina erihalduspiirkond

en: Luxembourg
et_EE: Luksemburg

en: Lithuania
et_EE: Leedu

en: Libya
et_EE: Liibüa

en: Liberia
et_EE: Libeeria

en: Lebanon
et_EE: Liibanon

en: Latvia
et_EE: Läti

en: Lao People's Democratic Republic
et_EE: Laos

en: Kyrgyzstan
et_EE: Kõrgestan

en: Kuwait
et_EE: Kuveit

en: Kenya
et_EE: Keenia

en: Kazakhstan
et_EE: Kasahstan

en: Jordan
et_EE: Jordaania

en: Japan
et_EE: Jaapan

en: Italy
et_EE: Itaalia

en: Israel
et_EE: Iisrael

en: Ireland
et_EE: Iirimaa

en: Iraq
et_EE: Iraak

en: Indonesia
et_EE: Indoneesia

en: Iceland
et_EE: Island

en: Hungary
et_EE: Ungari

en: Hong Kong
et_EE: Hongkong - Hiina erihalduspiirkond

en: Greece
et_EE: Kreeka

en: Germany
et_EE: Saksamaa

en: Georgia
et_EE: Gruusia

en: French Polynesia
et_EE: Prantsuse Polüneesia

en: French Guiana
et_EE: Prantsuse Guiana

en: France
et_EE: Pransusmaa

en: Finland
et_EE: Soome

en: Fiji
et_EE: Fidži

en: Falkland Islands (Malvinas)
et_EE: Falklandi saared

en: Ethiopia
et_EE: Etioopia

en: Estonia
et_EE: Eesti

en: Egypt
et_EE: Egiptus

en: Ecuador
et_EE: Ekuador

en: East Timor
et_EE: Ida-Timor

en: Dominican Republic
et_EE: Dominikaani Vabariik

en: Denmark
et_EE: Taani

en: Czech Republic
et_EE: Tšehhi

en: Cyprus
et_EE: Küpros

en: Cuba
et_EE: Kuuba

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
et_EE: Horvaatia

en: Cook Islands
et_EE: Cooki saared

en: Congo
et_EE: Kongo

en: China
et_EE: Hiina

en: Chile
et_EE: Tšiili

en: Chad
et_EE: Tšaad

en: Central African Republic
et_EE: Kesk-Aafrika Vabariik

en: Cayman Islands
et_EE: Kaymani saared

en: Cape Verde
et_EE: Roheneemesaared

en: Canada
et_EE: Kanada

en: Cameroon
et_EE: Kamerun

en: Cambodia
et_EE: Kambodza

en: Bulgaria
et_EE: Bulgaaria

en: Brazil
et_EE: Brasiilia

en: Bolivia
et_EE: Boliivia

en: Belgium
et_EE: Belgia

en: Belarus
et_EE: Valgevene

en: Aruba
et_EE: Aruuba

en: Angola
et_EE: Angoola

en: American Samoa
et_EE: Ameerika Samoa

en: Algeria
et_EE: Alžeeria

en: Albania
et_EE: Albaania

en: United States
et_EE: Ameerika Ühendriigid

en: Select a Country:
et_EE: Vali riik:

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
et_EE: Riikide list peab olema formaadis üks maa reas järgneva formaadi järgi: <br>US,Ameerika Ühendriigid <br> UK, United Kingdom.

en: %s must be a phone number.
et_EE: %s peab olema telefoninumber

en: %s must consist of 5 numbers.
et_EE: %s peab sisaldama 5 numbrit

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
et_EE: %s võib sisaldada vaid tähti, tühikuid, ülakoma ja mõttekriipsu

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
et_EE: %s võib sisaldada vaid tähti, numbreid, ülakoma ja tühikuid

en: %s must be a number between 0 and 21.
et_EE: %s peab olema number 0 ja 21 vahel

en: %s must be a number or percentage.
et_EE: %s peab olema number protsentides

en: %s cannot be a duplicate
et_EE: %s ei saa olla dublikaat

en: %s cannot be the same as %s.
et_EE: %s ei saa olla sama kui %s.

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
et_EE: Võrdlus ebaõnnestus kuna väärtust ei edastatud väljale %s.

en: %s must have a value that's part of its options.
et_EE: %s peab sisaldama väärtust sellest valikust

en: %s must be a valid absolute URL.
et_EE: %s peab olema kehtiv absoluutne URL

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
et_EE: %s peab olema kehtiv slug (numbrid, tähed, alakriipsud)

en: %s must be a positive number.
et_EE: %s peab olema positiivne number.

en: %s must contain numbers, letters and dots only
et_EE: %s peab sisaldama ainult numbreid, tähti ja punkte

en: %s must contain numbers and letters only
et_EE: %s peab sisaldama ainult numbreid ja tähti

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
et_EE: funktsiooni nimega

en: Non-existant field validation function passed
et_EE: Mitte -eksisteeriva välja funktsioon sisestati

en: Field ID:
et_EE: Välja ID

en: Invalid or incomplete field passed
et_EE: Vale ja lõpetamata väli sisestati

en: Unknown or not set
et_EE: Tundmatu või määramata

en: There are no fields setup for this tab yet.
et_EE: Selle nupu jaoks pole välju määratud veel.

en: Licenses
et_EE: Litsentsid

en: Network
et_EE: Võrgustik

en: Help
et_EE: Abi

en: Display
et_EE: Kuva

en: General
et_EE: Üldseaded

en: Settings saved.
et_EE: Seaded salvestatud

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
et_EE[0]: Ülevalolevat seadet ei salvestatud. Teised seaded slvestati edukalt.
et_EE[1]: Ülevalolevat seadeid ei salvestatud. Teised seaded slvestati edukalt.

en: None of your settings were saved. Please try again.
et_EE: Ühtegi seadet ei salvestatud. Proovi uuesti.

en: Your form had the following errors:
et_EE: Vormil olid järgmised vead:

en: The request wasn't sent from this tab.
et_EE: Päring ei saadetud sellelt tab-ilt.

en: The request was sent insecurely.
et_EE: Päring ei saadetud turvaliselt

en: You don't have permission to do that.
et_EE: Sul pole õigust seda teha.

en: Save Changes
et_EE: Salvesta muutused

en: You've requested a non-existent tab.
et_EE: Taotlesid nuppu, mida pole olemas.

en: %s Settings
et_EE: %s seaded

en: Settings
et_EE: Seaded

en: Events Settings
et_EE: Sündmuse seaded

en: Events
et_EE: Üritused

en: Valid Key! Expires on %s
et_EE: Kehtiv kood! Aegub %s

en: Sorry, key validation server is not available.
et_EE: Vabandame, koodi valideerimise server pole saadaval

en: License key(s) updated.
et_EE: Litsents(id) uuendatud

en: A valid license key is required for support and updates
et_EE: Kehtiv litsentsi kood on vajalik ligipääsuks uuendustele ja abikeskusele

en: License Key
et_EE: Litsentsi kood

en: No select options specified
et_EE: Valik on tegemata

en: No checkbox options specified
et_EE: Checkboxi võimalused on täpsustamata

en: No radio options specified
et_EE: Raadio võimalused on täpsustamata

en: Invalid field type specified
et_EE: Väär välja tüüp

en: Event Add-Ons
et_EE: Sündmuse Add-Onsid.

en: Premium Add-Ons
et_EE: Preemium Add-onsid

en: Requires:
et_EE: Nõuab:

en: Latest Version:
et_EE: Viimane versioon:

en: Install %s
et_EE: Paigalda %s

en: Activate Plugin
et_EE: Lülita see plugin sisse

en: Activate %s
et_EE: Lülita %s sisse

en: You are up to date!
et_EE: Plugin uuendatud!

en: You need to upgrade!
et_EE: Pead uuendama!

[ctx: not available]
en: n/a
et_EE: pole saadaval

en:  and
et_EE:  ja
