Plugins - Event Tickets - Stable (latest release) - en to eu_ES translation catalogue (368 entries)

en: Don't list me on the public attendee list
eu_ES: Ez nazazu bertaratutakoen zerrenda publikoan zerrendatu

en: Send RSVP confirmation to:
eu_ES: "Mesedez erantzun" baieztapena nori bidali:

en: Please fill in the RSVP confirmation name and email fields.
eu_ES: "Mesedez erantzun" baieztapenaren izena eta posta elektronikoa eremuak bete, mesedez.

[ctx: ticket stock message (cancelled stock)]
en: %1$d Cancelled
eu_ES: %1$d ezeztatuta

en: (%s sold) | (%s sold)
eu_ES[0]: (%s saldu da)
eu_ES[1]: (%s saldu dira)

en: Global stock level
eu_ES: Stock orokorraren maila

en: Enable global stock
eu_ES: Stock orokorra gaitu

en: View order
eu_ES: Bistaratze ordena

en: Recent Template Changes
eu_ES: Duela gutxiko txantiloi aldaketak

en: Information about recent template changes and potentially impacted template overrides is provided below.
eu_ES: Duela gutxiko txantiloi aldaketei eta potentzialki eraginpetutako txantiloi gainidazketei buruzko informazioa jarraian aurkitu daiteke.

en: No notable template changes detected.
eu_ES: Ez dira txantiloi aldaketa aipagarririk antzeman.

en: based on %s version
eu_ES: %s bertsioan oinarritua

en: version data missing from override
eu_ES: gainidazketan bertsio datuak falta dira

en: Existing theme overrides that may need revision:
eu_ES: Baliteke ondoko itxura gainidazketek berrikuspena behar izatea:

en: Templates introduced or updated with this release (%s):
eu_ES: Bertsio honekin barruratu edo eguneratu diren txantiloiak (%s):

en: No notable changes detected
eu_ES: Ez dira aldaketa aipagarririk antzeman

en: Confirm RSVP
eu_ES: "Erantzun, mesedez" baieztatu

en: Full Name
eu_ES: Izen osoa

en: Out of stock!
eu_ES: Agortuta!

en: %1$s out of %2$s available
eu_ES: %2$s -(e)tik %1$s eskuragai

en: RSVP
eu_ES: "Erantzun, mesedez"

en: Purchaser
eu_ES: Eroslea

en: Ticket Type
eu_ES: Sarrera mota

en: Your tickets
eu_ES: Zure sarrerak

en: Attendee List
eu_ES: Partaide zerrenda

en: Post types that can have tickets
eu_ES: Sarrerak izan ditzazketen bidalketa motak

en: Ticket Settings
eu_ES: Sarrera hobespenak

en: Cancel
eu_ES: Ezeztatu

en: Save this ticket
eu_ES: Sarrera hau gorde

en: If you don't set a start/end date for sales, tickets will be available from now until the event ends.
eu_ES: Sarrerak saltzeko hasiera/amaiera datarik zehazten ez baduzu, sarrerak une honetatik hasita eta ekitaldia amaitu arte eskuragarri egongo dira.

en: When will ticket sales occur?
eu_ES: Sarrerak noiz egongo dira salgai?

en: End sale:
eu_ES: Merkealdiaren amaiera:

en: Start sale:
eu_ES: Beherapenaren hasiera:

en: Ticket Description:
eu_ES: Sarreraren deskribapena:

en: Ticket Name:
eu_ES: Sarrera izena:

en: Sell using:
eu_ES: Hau erabilita saldu:

en: Edit ticket
eu_ES: Sarrera editatu

en: Add new ticket
eu_ES: Sarrera berria gehitu

en: Remove
eu_ES: Ezabatu

en: Select an Image
eu_ES: Irudi bat aukeratu

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
eu_ES: Posta elektronikoko irudiaren tamaina maximoa 580px-ko zabalera eta edozein altuera edukiko du, eta mugikorrentzat berdimentsionatuko da. "Retina" bateragarritasuna nahi baduzu 1160px-ko zabalera duen irudi bat erabili.

en: Upload image for the ticket header.
eu_ES: Igo irudia sarreraren goibururako.

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
eu_ES: Ekitaldi hau komunitate ekitaldiak erabilita sortu zen. Ziur zaude ekitaldi honetarako sarrerak saldu nahi dituzula?

en: Edit in %s
eu_ES: %s-n editatu

en: View
eu_ES: Ikusi

en: Edit
eu_ES: Aldatu

en: (Current sale price - this can be managed via the product editor)
eu_ES: (Uneko beherapen prezioa - produktu editorearekin kudeatu daiteke)

en: Sale Price:
eu_ES: Prezio beheratua:

en: (0 or empty for free tickets)
eu_ES: (0 edo hutsik doako sarrerentzat)

en: Price:
eu_ES: Prezioa:

en: Sales by Ticket
eu_ES: Salmentak sarreraren arabera

en: Send Email
eu_ES: Posta elektronikoa bidali

en: Email Address:
eu_ES: Posta elektroniko helbidea:

en: or
eu_ES: edo

en: Select...
eu_ES: Aukeratu...

en: Select a User:
eu_ES: Erabiltzaile bat aukeratu:

en: Send the attendee list by email
eu_ES: Partaideen zerrenda posta elektronikoz bidali

en: Email sent successfully!
eu_ES: Posta elektronikoa ondo bidali da!

en: Error when sending the email
eu_ES: Errorea posta elektronikoa bidaltzean

en: Attendee List for: %s
eu_ES: %s-rako partaide zerrenda

en: Invalid User ID
eu_ES: Erabiltzaile ID okerra

en: Invalid Email
eu_ES: Posta elektroniko baliaezina

en: Empty user and email
eu_ES: Erabiltzaile-izena eta posta elektronikoa hutsik daude

en: Invalid Event ID
eu_ES: Ekitaldi ID baliaezina

en: Cheatin Huh?
eu_ES: Tranpetan ari?

en: attendees
eu_ES: partaideak

en: Yes
eu_ES: Bai

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
eu_ES: Pantaila aukerak erabili dezakezu zein zutabe ikusi nahi dituzun aukeratzeko. Egindako aukerak azpiko taulan, posta elektronikoan, inprimatzerakoan eta CSV esportatzean funtzionatzen du.

en: Columns
eu_ES: Zutabeak

en: Sending...
eu_ES: Bidaltzen...

en: You need to select a user or type a valid email address
eu_ES: Erabiltzaile bat aukeratu edo posta elektroniko elektroniko helbide zuzen bat idatzi behar duzu.

en: Attendees
eu_ES: Bertaratutakoak/Partaideak

en: See who purchased tickets to this event
eu_ES: Ekitaldi honetarako sarrerak nork erosi dituen ikusi

en: Post draft updated.
eu_ES: Bidalketaren zirriborroa eguneratu egin da.

en: Post scheduled.
eu_ES: Bidalketa antolatu egin da.

en: Post submitted.
eu_ES: Bidalketa bidali egin da.

en: Post published. %1$s
eu_ES: Bidalketa argitaratu egin da. %1$s

en: Post updated. %1$s
eu_ES: Bidalketa eguneratu da. %1$s

en: Return to the %1$sAttendees Report%2$s.
eu_ES: %1$sBertaratutakoen txostenera%2$s itzuli.

en: (deleted)
eu_ES: (ezabatuta)

en: In order to RSVP, you must enter your name and a valid email address.
eu_ES: "Erantzun, mesedez" egiteko, zure izena eta baliozko posta elektroniko helbide bat sartu behar dituzu.

en: You can't RSVP more than the total remaining tickets.
eu_ES: Geratzen den sarrera kopurua baino gehiagorekin ezin duzu "Erantzun, mesedez" egin.

en: Your RSVP has been received! Check your email for your RSVP confirmation.
eu_ES: Zure "Erantzun, mesedez" jaso da! Zure posta elektronikoa konprobatu "Erantzun, mesedez" berrespena ikusteko.

en: Your tickets from %s
eu_ES: Zure %s-(e)ko sarrerak

[ctx: Attendee number]
en: Attendee %1$s
eu_ES: %1$s. partaidea

en: Set as ticket header
eu_ES: Sarrerako goiburu bezala ezarri

en: Ticket header image
eu_ES: Sarreraren goiburuko irudia

en: If you have a valid license for one of our paid plugins, you can %s in our premium support forums. Our support team monitors the forums and will respond to your thread within 24-48 hours (during the week).
eu_ES: Gure ordainpeko plugin batentzako baliozko lizentzia bat baduzu, gure ordainpeko euskarri foroetan %s dezakezu. Gure euskarri taldekideek foroak monitorizatzen dituzte eta zure hariari 24-48 orduko epean erantzuna emango diote (astean zehar).

en: Already have Events Tickets Plus? You can %s in our premium support forums. Our support team monitors the forums and will respond to your thread within 24-48 hours (during the week).
eu_ES: Ekitaldi Sarrerak Plus (Events Tickets Plus) duzu? gure ordainpeko euskarri foroetan %s dezakezu. Gure euskarri taldeak foroak monitorizatzen ditu eta zure hariari 24-48 orduko  epean erantzungo diote (astegunetan).

en: post a thread
eu_ES: mezu bat bidali

en: Looking for more immediate support? We offer %1$s with the purchase of any of our premium plugins (like %2$s). Pick up a license and you can post there directly and expect a response within 24-48 hours during weekdays.
eu_ES: Berehalako euskarria behar duzu? Gure ordainpeko edozein plugin erosterakoan  (esaterako, %2$s), %1$s eskaintzen dugu. Lizentzia bat eskuratu eta bertan zuzenean bidalketa bat egiteko aukera izango duzu. Bidalketa astean zehar egin ezkero, erantzuna 24-48 orduko epean jasoko duzu.

en: Events Tickets Plus
eu_ES: Ekitaldi Sarrerak plus

en: premium support on our website
eu_ES: gure webgunean ordaineko euskarria

en: If you have tried the above steps and are still having trouble, you can post a new thread to our %s. Our support staff monitors these forums once a week and would be happy to assist you there.
eu_ES: Goiko urratsak probatu ondoren oraindik arazorik baduzu, gure %s-ra gai berri bat bidali dezakezu. Gure euskarri taldekideek foro hauek astean behin monitorizatzen dituzte eta zu laguntzeko prest daude.

en: open-source forum on WordPress.org
eu_ES: WordPress.org-en dagoen kode-irekiko foroa

en: We are committed to helping you sell tickets for your event. Check out our handy %s to get started.
eu_ES: Zure ekitaldirako sarrerak saltzen lagundu nahi zaitugu. Hasteko, gure %s erabilgarriari begirada bat bota.

en: New User Primer
eu_ES: Erabiltzaile berriaren oinarrizko eskuliburua

en: Customizing Event Tickets
eu_ES: Ekitaldi sarrerak pertsonalizatzen

en: Troubleshooting common problems
eu_ES: Maiz ematen diren arazoak konpontzen

en: Features overview
eu_ES: Ezaugarrien bista orokorra

en: Settings overview
eu_ES: Ezarpenen bista orokorra

en: Support for Event Tickets
eu_ES: Ekitaldi sarrerentzako euskarria

en: When The Events Calendar and Event Tickets are both activated, The Events Calendar must be running version %1$s or greater. Please %2$supdate now.%3$s
eu_ES: Ekitaldi Sarrerak eta Ekitaldi Egutegia batera aktibatuta daudenean, Ekitaldi Egutegiaren bertsioa %1$s edo berriagoa izan behar da. %2$sEguneratu%3$s, mesedez.

en: Delete
eu_ES: Ezabatu

en: Export
eu_ES: Esportatu

en: Email
eu_ES: Emaila

en: Print
eu_ES: Inprimatu

en: Undo Check in
eu_ES: Izen ematea desegin

en: Check in
eu_ES: Izen ematea

en: Security Code
eu_ES: Segurtasun kodea

en: Ticket #
eu_ES: Sarrera zkbia.

en: Tickets
eu_ES: Sarrerak

en: Hide the following settings tabs on every site:
eu_ES: Webgune guztietan hobespen fitxa hauek ezkutatu:

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
eu_ES: Modern Tribe-ko Ekitaldi Egutegiko sare hobespen orokor guztiak hemen aldatu daitezke.

en: Network Settings
eu_ES: Sarearen ezarpenak

en: Only license fields for %1$snetwork activated%2$s plugins will be listed on this screen.
eu_ES: Pantaila honetan %1$ssare bitartez aktibatzen%2$s diren pluginen lizentzia eremuak bakarrik zerrendatuko dira.

en: %1$s Using our plugins in a multisite network? %2$s Please note that your license key will be applied to the entire network, not just this site.
eu_ES: %1$sGure pluginak webgune anitzeko sare batean erabiltzen ari zara?%2$s Kontutan izan zure lizentzia gakoa sare osoan aplikatuko da, ez bakarrik zure webgunean.

en: More...
eu_ES: Gehiago...

en: News and Tutorials
eu_ES: Berriak eta tutoretzak

en: System Information
eu_ES: Sistemaren informazioa

en: Read more about our support policy
eu_ES: Gure euskarri politikari buruz gehiago irakurri

en: Please note that all hands-on support is provided via the forums. You can email or tweet at us… ​but we will probably point you back to the forums 😄
eu_ES: Gure euskarria foroen bitartez ematen dugula gogoan izan. Posta elektroniko bat idatzi edo txio bat bidali diezakiguzu baina ziuraski foroetan galdetzea eskatuko dizugu :-D

en: Search our support forum
eu_ES: Gure euskarri foroan bilatu

en: %s. There are very few issues we haven’t seen and it’s likely another user has already asked your question and gotten an answer from our support staff. While posting to the forums is open only to paid customers, they are open for anyone to search and review.
eu_ES: %s. Ikusi ez ditugun arazo oso gutxi daude eta litekeena da beste erabiltze batek galdera hori egin eta gure euskarri taldearen erantzun bat dagoeneko jaso izatea. Foroetan bidalketak egitea ordainpeko erabiltzaileei bakarrik baimentzen zaie, baina edukiak edonork bilatu eta berrikusi ditzake.

en: Test for a theme or plugin conflict
eu_ES: Itxura edo plugin gatazkarik dagoen frogatu

en: %s. Testing for an existing conflict is the best start for in-depth troubleshooting. We will often ask you to follow these steps when opening a new thread, so doing this ahead of time will be super helpful.
eu_ES: %s. Gatazkarik dagoen frogatzea arazo konponketarako abiapuntu hoberena da. Hari berri bat irekitzeko askotan urrats hauek jarraitzea eskatuko dizugu, beraz aldez aurretik eginda izatea ideia aparta da.

en: Check our Knowledgebase
eu_ES: Gure ezagutza-baseari begirada bat bota

en: %s. All of the common (and not-so-common) answers to questions we see are here. It’s often the fastest path to finding an answer!
eu_ES: %s. Askotan (eta ez hain maiz) ikusten ditugun galderen erantzunak bertan aurkitu ditzakezu. Askotan erantzun bat aurkitzeko biderik azkarrena da!

en: While the resources above help solve a majority of the issues we see, there are times you might be looking for extra support. If you need assistance using our plugins and would like us to take a look, please follow these steps:
eu_ES: Ikusten ditugun arazoen gehiengoa goiko baliabideekin konpondu daitezke, baina batzuetan euskarri gehigarria behar izatea gerta daiteke. Gure pluginak erabiltzeko laguntza behar baduzu eta gure langile batek zure arazoari begirada bat botatzea nahi baduzu, urrats hauek jarraitu, mesedez:

en: Getting More Help
eu_ES: Laguntza gehiago lortzeko

en: list of available functions
eu_ES: funtzio erabilgarrien zerrenda

en: Knowledgebase
eu_ES: Ezagutza-basea

en: Our website’s %s is a great place to find tips and tricks for using and customizing our plugins.
eu_ES: Gure webguneko %s gure pluginak erabili eta pertsonalizatzeko aholkuak eta trikimailuak aurkitzeko leku ona da.

en: Getting Support
eu_ES: Euskarria lortzeko

en: Thanks you for using %s! All of us at Modern Tribe sincerely appreciate your support and we’re excited to see you using our plugins.
eu_ES: Eskerrik asko %s erabiltzeagatik! Modern Tribe-eko kideok zure laguntza prezatzen dugu eta gure plugina erabiltzen ari zarela ikusteak asko pozten gaitu.

en: Debug Bar Plugin
eu_ES: Arazketa barra plugina

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
eu_ES: Aukera hau gaitu arazketa informazioa logatzeko. Besterik adierazi ezean, datuak zure zerbitzariko PHP errore logan idatziko dira. Log mezuak zure arakatzailean ikusi nahi badituzu, %s instalatzea eta arazketa irteeran "Tribe" fitxa bilatzea gomendatzen dizugu.

en: Debug mode
eu_ES: Arazketa modua

en: Show The Events Calendar link
eu_ES: Ekitaldi Egutegi esteka erakutsi

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
eu_ES: "Plugin hau zoragarria da! Modern Tribe-eko kideei egin duten lan ona eskertu beharko nieke." bezalako zerbait pentsatzen ari zara? eskatu dezakegun sari hoberena jendearen aintzatespena da. Gehitu ezazu zure egutegiaren behekaldean Ekitaldi Egutegi proiektuari erreferentzia egiten dion testu lauko esteka txiki bat.

en: See an example of the link
eu_ES: Esketaren adibide bat ikusi

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
eu_ES: "Plugin hau zoragarria da! Modern Tribe-eko kideei egin duten lan ona eskertu beharko nieke." bezalako zerbait pentsatzen ari zara? eskatu dezakegun sari hoberena jendearen aintzatespena da. Gehitu ezazu zure egutegiaren behekaldean Ekitaldi Egutegi proiektuari erreferentzia egiten dion testu lauko esteka txiki bat.

en: We hope our plugin is helping you out.
eu_ES: Gure plugina lagungarria izatea espero dugu.

en: Check out the available add-ons
eu_ES: Erabilgarri dauden gehigarriak ikusi

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
eu_ES: Errepikatzen diren ekitaldiak, metadatu pertsonalizatuak, komunitate ekitaldiak, sarrera salmentak eta antzeko funtzionalitate gehigarriak bilatzen ari zara?

en: Optimize your site's event listings with %1$sThe Events Calendar%2$s, our free calendar plugin. Looking for additional functionality including recurring events, user-submission, advanced ticket sales and more? Check out our %3$spremium add-ons%4$s.
eu_ES: Zure webguneko ekitaldi zerrendaketa gure doako egutegi plugina, %1$sEkitaldi Egutegia%2$s, erabilita optimizatu. Ekitaldi errepikakorrak, erabiltzaile-bidalketak, sarrera salmenta aurreratua eta antzerako funtzionalitate gehigarria behar duzu? Bota begirada bat gure %3$ssordainpeko gehigarriei%4$s.

en: Thank you for using Event Tickets! All of us at Modern Tribe sincerely appreciate your support and we're excited to see you using our plugins. Check out our handy %1$sNew User Primer%2$s to get started.
eu_ES: Eskerrik asko Ekitaldi Sarrerak erabiltzeagatik! Modern Tribe-eko kideok zure laguntza prezatzen dugu eta gure pluginak erabiltzen ari zarela ikusteak asko pozten gaitu. Plugina erabiltzen hasteko, bota begirada bat gure %1$serabiltzaile berriaren oinarrizko eskuliburu%2$s erabilgarriari.

en: Select the date format to use in datepickers
eu_ES: Data aukeratzailean erabiltzeko data formatua aukeratu

en: Datepicker Date Format
eu_ES: Data aukeratzailearen data formatua

en: Date Format Settings
eu_ES: Data formatu hobespenak

en: South Dakota
eu_ES: Hego Dakota

en: South Carolina
eu_ES: Hego Carolina

en: North Dakota
eu_ES: Ipar Dakota

en: North Carolina
eu_ES: Ipar Carolina

en: New Mexico
eu_ES: Mexiko Berria

en: District of Columbia
eu_ES: Columbiako Barrutia

en: California
eu_ES: Kalifornia

en: Western Sahara
eu_ES: Mendebaldeko Sahara

en: Virgin Islands (U.S.)
eu_ES: Birjina Uharteak (Estatubatuarrak)

en: Virgin Islands (British)
eu_ES: Birjina Uharteak (Britaniarrak)

en: Uruguay
eu_ES: Uruguai

en: United States Minor Outlying Islands
eu_ES: Estatu Batuetako itsasoz haraindiko uharteak

en: United Kingdom
eu_ES: Erresuma Batua

en: United Arab Emirates
eu_ES: Arabiar Emirrerri Batuak

en: Ukraine
eu_ES: Ukraina

en: Turkey
eu_ES: Turkia

en: Thailand
eu_ES: Tailandia

en: Tajikistan
eu_ES: Tadjikistan

en: Syrian Arab Republic
eu_ES: Siriako Arabiar Errepublika

en: Switzerland
eu_ES: Suitza

en: Sweden
eu_ES: Suedia

en: Swaziland
eu_ES: Swazilandia

en: Suriname
eu_ES: Surinam

en: Spain
eu_ES: Espainia

en: South Georgia, South Sandwich Islands
eu_ES: Hegoaldeko Georgia eta Hegoaldeko Sandwich Uharteak

en: South Africa
eu_ES: Hegoafrika

en: Solomon Islands
eu_ES: Salomon uharteak

en: Slovenia
eu_ES: Eslovenia

en: Slovakia (Slovak Republic)
eu_ES: Eslovakia (Eslovakiar Errepublika)

en: Singapore
eu_ES: Singapur

en: Sierra Leone
eu_ES: Sierra Leona

en: Seychelles
eu_ES: Seychelleak

en: Saint Lucia
eu_ES: Santa Luzia

en: Rwanda
eu_ES: Ruanda

en: Russian Federation
eu_ES: Errusiar Federakundea

en: Romania
eu_ES: Errumania

en: Reunion
eu_ES: Réunion

en: Qatar
eu_ES: Katar

en: Poland
eu_ES: Polonia

en: Philippines
eu_ES: Filipinak

en: Paraguay
eu_ES: Paraguai

en: Papua New Guinea
eu_ES: Papua Ginea Berria

en: Norway
eu_ES: Norvegia

en: Northern Mariana Islands
eu_ES: Ipar Mariana uharteak

en: Norfolk Island
eu_ES: Norfolk irla

en: Nicaragua
eu_ES: Nikaragua

en: New Zealand
eu_ES: Zeelanda Berria

en: New Caledonia
eu_ES: Kaledonia berria

en: Netherlands
eu_ES: Herbehereak

en: Mozambique
eu_ES: Mozambike

en: Morocco
eu_ES: Maroko

en: Monaco
eu_ES: Monako

en: Mexico
eu_ES: Mexiko

en: Mauritius
eu_ES: Maurizio

en: Martinique
eu_ES: Martinika

en: Marshall Islands
eu_ES: Marshall uharteak

en: Maldives
eu_ES: Maldivak

en: Malaysia
eu_ES: Malasia

en: Madagascar
eu_ES: Madagaskar

en: Macedonia
eu_ES: Mazedonia

en: Macau
eu_ES: Makau

en: Luxembourg
eu_ES: Luxenburgo

en: Lithuania
eu_ES: Lituania

en: Libya
eu_ES: Libia

en: Lebanon
eu_ES: Libano

en: Latvia
eu_ES: Letonia

en: Lao People's Democratic Republic
eu_ES: Laoko Herri Errepublika Demokratikoa

en: Kyrgyzstan
eu_ES: Kirgizistan

en: Kenya
eu_ES: Kenia

en: Jordan
eu_ES: Jordania

en: Japan
eu_ES: Japonia

en: Jamaica
eu_ES: Jamaika

en: Italy
eu_ES: Italia

en: Ireland
eu_ES: Irlanda

en: Iraq
eu_ES: Irak

en: Iceland
eu_ES: Islandia

en: Hungary
eu_ES: Hungaria

en: Holy See (Vatican City State)
eu_ES: Vatikano Hiria

en: Guinea-Bissau
eu_ES: Ginea-Bissau

en: Guinea
eu_ES: Ginea

en: Guadeloupe
eu_ES: Guadalupe

en: Greenland
eu_ES: Groenlandia

en: Greece
eu_ES: Grezia

en: Germany
eu_ES: Alemania

en: French Southern Territories
eu_ES: Frantziaren lurralde austral eta antartikoak

en: French Polynesia
eu_ES: Polinesia Frantsesa

en: French Guiana
eu_ES: Guyana Frantsesa

en: France
eu_ES: Frantzia

en: Finland
eu_ES: Finlandia

en: Fiji
eu_ES: Fiji Uharteak

en: Faroe Islands
eu_ES: Faroeak

en: Falkland Islands (Malvinas)
eu_ES: Falkland Uharteak (Malvinak)

en: Ethiopia
eu_ES: Etiopia

en: Equatorial Guinea
eu_ES: Ekuatore Ginea

en: Egypt
eu_ES: Egipto

en: Ecuador
eu_ES: Ekuador

en: East Timor
eu_ES: Ekialdeko Timor

en: Dominican Republic
eu_ES: Dominikar Errepublika

en: Dominica
eu_ES: Dominika

en: Djibouti
eu_ES: Djibuti

en: Denmark
eu_ES: Danimarka

en: Czech Republic
eu_ES: Txekiar errepublika

en: Cyprus
eu_ES: Zipre

en: Cuba
eu_ES: Kuba

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
eu_ES: Kroazia

en: Cook Islands
eu_ES: Cook uharteak

en: Congo
eu_ES: Kongo

en: Comoros
eu_ES: Komoreak

en: Colombia
eu_ES: Kolonbia

en: Cocos (Keeling) Islands
eu_ES: Cocosak (Keeling uharteak)

en: Christmas Island
eu_ES: Christmas uhartea

en: China
eu_ES: Txina

en: Chile
eu_ES: Txile

en: Chad
eu_ES: Txad

en: Central African Republic
eu_ES: Afrika Erdiko Errepublika

en: Cayman Islands
eu_ES: Kaiman uharteak

en: Cape Verde
eu_ES: Cabo Verde

en: Canada
eu_ES: Kanada

en: Cameroon
eu_ES: Kamerun

en: Cambodia
eu_ES: Kanbodia

en: British Indian Ocean Territory
eu_ES: Indiako Ozeanoko Britainiar Lurraldea

en: Brazil
eu_ES: Brasil

en: Bouvet Island
eu_ES: Bouvet uhartea

en: Bolivia
eu_ES: Bolibia

en: Belgium
eu_ES: Belgika

en: Belarus
eu_ES: Bielorrusia

en: Bahamas
eu_ES: Bahamak

en: Antarctica
eu_ES: Antartika

en: Anguilla
eu_ES: Angila

en: American Samoa
eu_ES: Ameriketako Samoa

en: Algeria
eu_ES: Aljeria

en: Afghanistan
eu_ES: Afganistan

en: United States
eu_ES: Ameriketako Estatu Batuak

en: Select a Country:
eu_ES: Herrialde bat aukeratu:

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
eu_ES: Herrialde zerrenda lerro bakoitzeko herrialde batekin formatatu behar da, ondoko formatua jarraituz: <br>US, Estatu Batuak<br>UK, Erresuma Batua.

en: %s must be a phone number.
eu_ES: %s telefono zenbaki bat izan behar da.

en: %s must consist of 5 numbers.
eu_ES: %s 5 zenbakiz osatuta egon behar da.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
eu_ES: %s letretaz, zuriunetaz, apostrofetaz eta gidoietaz soilik osatuta egon behar da.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
eu_ES: %s letretaz, zenbakietaz, gidoietaz, apostrofetaz eta hutsunetaz soilik osatuta egon behar da.

en: %s must be a number between 0 and 21.
eu_ES: %s 0 eta 21 tarteko zenbaki bat izan behar da.

en: %s must be a number or percentage.
eu_ES: %s zenbaki bat edo ehuneko bat izan behar da.

en: %s cannot be a duplicate
eu_ES: %s ezin da kopia bat izan

en: %s cannot be the same as %s.
eu_ES: %s ezin da %s-ren berbera izan.

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
eu_ES: Alderaketa egiaztapenak huts egin du, %s eremurako alderaketa baliorik eman ez delako

en: %s must have a value that's part of its options.
eu_ES: %s bere aukeretan dagoen balio bat eduki behar du.

en: %s must be a valid absolute URL.
eu_ES: %s URL absolutu baliagarri bat izan behar da.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
eu_ES: %s slug baliagarri bat izan behar da (zenbakiak, letrak, gidoiak eta azpimarrak).

en: %s must be a positive number or percent.
eu_ES: %s zenbaki edo ehuneko positibo bat izan behar da.

en: %s must be a positive number.
eu_ES: %s zenbaki positibo bat izan behar da.

en: %s must contain numbers, letters and dots only
eu_ES: %s zenbakiak, letrak eta puntuak bakarrik eduki behar ditu

en: %s must contain numbers and letters only
eu_ES: %s letrak eta zenbakiak bakarrik eduki behar ditu.

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
eu_ES: funtzio izen honekin:

en: Non-existant field validation function passed
eu_ES: Existitzen ez den eremu balioztatze funtzio bat pasatu da

en: Field ID:
eu_ES: Eremu IDa:

en: Invalid or incomplete field passed
eu_ES: Baliazina edo osatugabea dagoen eremu bat pasa da

en: Rewrite rules were purged on load of this help page. Chances are there is a rewrite rule flush occurring in a plugin or theme!
eu_ES: Berridazketa arauak laguntza orri hau kargatzean garbitu egin dira. Litekeena da plugin edo itxura batean berridazketa arau hustutze bat egotea.

en: Unknown or not set
eu_ES: Ezezaguna edo zehaztugabea

en: There are no fields setup for this tab yet.
eu_ES: Fitxa honetarako eremurik ez da oraindik konfiguratu.

en: Licenses
eu_ES: Lizentziak

en: Network
eu_ES: Sarea

en: Help
eu_ES: Laguntza

en: Display
eu_ES: Erakutsi

en: General
eu_ES: Orokorra

en: Settings saved.
eu_ES: Ezarpenak gorde dira.

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
eu_ES[0]: Goiko hobespena ez da gorde. Gainontzeko hobespenak ondo gorde dira.
eu_ES[1]: Goiko hobespenak ez dira gorde. Gainontzeko hobespenak ondo gorde dira.

en: None of your settings were saved. Please try again.
eu_ES: Zure hobespenak ez dira gorde. Saiatu berriz, mesedez.

en: Your form had the following errors:
eu_ES: Zure inprimakiak ondoko erroreak ditu:

en: The request wasn't sent from this tab.
eu_ES: Eskaera ez da fitxa honetatik bidali.

en: The request was sent insecurely.
eu_ES: Eskaera segurtasunik gabe bidali da.

en: You don't have permission to do that.
eu_ES: Ez duzu hori egiteko baimenik.

en: Save Changes
eu_ES: Gorde aldaketak

en: You've requested a non-existent tab.
eu_ES: Existitzen ez den fitxa bat eskatu duzu.

en: %s Settings
eu_ES: %s hobespenak

en: Settings
eu_ES: Hobespenak

en: Events Settings
eu_ES: Ekitaldien hobespenak

en: Events
eu_ES: Ekitaldiak

en: Hmmm... something's wrong with this validator. Please contact %ssupport%s.
eu_ES: Hara... balidatzaile honek arazoren bat eduki du. Mesedez, %seuskarriarekin%s harremanetan jarri.

en: Thanks for setting up a valid key. It will expire on %s
eu_ES: Eskerrik asko baliozko gako bat ezartzeagatik. Gakoa data honetan iraungituko da: %s

en: Valid Key! Expires on %s
eu_ES: Baliozko gakoa! Iraungitze data: %s

en: Sorry, key validation server is not available.
eu_ES: Barkatu, gako balioztatze zerbitzaria ez dago erabilgarri.

en: unknown date
eu_ES: data ezezaguna

en: License key(s) updated.
eu_ES: Lizentzia gakoa(k) eguneratu egin d(ir)a.

en: A valid license key is required for support and updates
eu_ES: Baliozko lizentzia gako bat edukitzea derrigorrezkoa da euskarria eta eguneraketak jasotzeko

en: License Key
eu_ES: Lizentzia Giltza

en: No select options specified
eu_ES: Ez da hautatu aukerarik zehaztu

en: No checkbox options specified
eu_ES: Ez da markatze-kutxa aukerarik zehaztu

en: No radio options specified
eu_ES: Ez da aukera-botoi aukerarik zehaztu

en: Invalid field type specified
eu_ES: Eremu mota baliaezina zehaztu da

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
eu_ES: Egutegi honek Ekitaldi Egutegia erabiltzen du.

en: Event Add-Ons
eu_ES: Ekitaldi gehigarriak

en: Visit the Add-on Page
eu_ES: Gehigarrien orrialdea bisitatu

en: Plugin Inactive
eu_ES: Plugina ez aktibo

en: Plugin Active
eu_ES: Plugina aktibo

en: Premium Add-Ons
eu_ES: Ordainpeko Gehigarriak

en: Rating:
eu_ES: Kalifikazioa:

en: Active Users:
eu_ES: Erabiltzaile aktiboak:

en: Requires:
eu_ES: Betekizunak:

en: Latest Version:
eu_ES: Azkeneko bertsioa:

en: Install Plugin
eu_ES: Plugina instalatu

en: Install %s
eu_ES: Instalatu %s

en: Upgrade Plugin
eu_ES: Plugina eguneratu

en: Activate Plugin
eu_ES: Gaitu plugin-a

en: Activate %s
eu_ES: Aktibatu %s

en: You are up to date!
eu_ES: Azkeneko bertsioa duzu!

en: You need to upgrade!
eu_ES: Eguneratu egin behar duzu!

[ctx: not available]
en: n/a
eu_ES: e/e

en: Community Tickets
eu_ES: Komunitate sarrerak

en: Event Tickets Plus
eu_ES: Ekitaldi sarrerak plus

en: Community Events
eu_ES: Komunitate Ekitaldiak

en: Eventbrite Tickets
eu_ES: Eventbrite sarrerak

en: Events Calendar PRO
eu_ES: Ekitaldien Egutegia PRO

en:  and
eu_ES:  eta

en: Turbo charge your posts admin for any custom post type with sortable filters and columns, and auto-registration of metaboxes.
eu_ES: Zure bidalketa kudeaketari turboa jarri edozein bidalketa mota pertsonalizatu, iragazki eta zutabe ordenagarriak, eta metakutxen erregistro automatikoa izateko.

en: Advanced Post Manager
eu_ES: Bidalketa kudeatzaile aurreratua

en: Events Tickets is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily sell tickets for your events.
eu_ES: Ekitaldi Sarrerak zure ekitaldietarako sarrerak era errazean saltzen uzten dizun tentuz eraikitako plugin hedagarri bat da.

note: #-#-#-#-#  event-tickets-code.pot (Event Tickets 4.7)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Event Tickets
eu_ES: Ekitaldi sarrerak

en: The Events Calendar is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily share your events.
eu_ES: Ekitald Egutegia zure ekitaldiak era errazean partekatzen uzten dizun tentuz eraikitako plugin hedagarri bat da.

en: The Events Calendar
eu_ES: Ekitaldi Egutegia
