Plugins - Event Tickets - Stable (latest release) - en to lt translation catalogue (393 entries)

en: Purchaser
lt: Pirkėjas

en: Ticket Type
lt: Bilieto tipas

en: Your tickets
lt: Jūsų bilietai

en: Attendee List
lt: Dalyvių sąrašas

en: (%d awaiting review) | (%d awaiting review)
lt[0]: (%d laukiama peržiūros)
lt[1]: (%d laukiama peržiūrų)
lt[2]: (%d laukiama peržiūrų)

en: Cancel
lt: Atcelt

en: Save this ticket
lt: Išsaugoti šį bilietą

en: End sale:
lt: Pabaigti prekybą:

en: Start sale:
lt: Pradėti prekybą:

en: Ticket Description:
lt: Bilieto aprašymas

en: Ticket Name:
lt: Bilieto pavadinimas:

en: Sell using:
lt: Parduodama naudojant:

en: Edit ticket
lt: Redaguoti bilietą

en: Add new ticket
lt: Pridėti naują bilietą

en: Remove
lt: Удалить

en: Select an Image
lt: Pasirinkite paveiksliuką

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
lt: Didžiausias paveikslėlio dydis el.pašte bus 580px pločio ir bet kokio aukščio ir tada nustatomas dydis mobiliesiems įrenginiams. Jei norite "retina" palaikymo, naudokite 1160px pločio paveikslėlius.

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
lt: Šis renginys buvo sukurtas naudojantis Bendrijos Renginiai. Ar tikrai norite pardavinėti bilietus į renginį?

en: Edit in %s
lt: Koreguoti %s

en: View
lt: Вид

en: Edit
lt: Редактировать

en: Sale Price:
lt: Išpardavimo kaina:

en: (0 or empty for free tickets)
lt: (0 arba tuščia nemokamiems bilietams)

en: Price:
lt: Kaina

en: Email Address:
lt: El.pašto adresas:

en: or
lt: ar

en: Select...
lt: Pasirinkite...

en: Select a User:
lt: Pasirinkite vartotoją:

en: Send the attendee list by email
lt: Siųsti dalyvių sąrašą el. paštu

en: Attendee List for: %s
lt: Dalyvių sąrašas: %s

en: Invalid User ID
lt: Netinkamas vartotojo ID

en: attendees
lt: dalyviai

en: Yes
lt: Да

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
lt: Jūs galite naudoti ekrano parinktis, kad pažymėti stulpelius, kuriuos norite matyti. Pasirinkimas veikia žemiau pateiktoje lentelėje, el. laiške, spausdinimui ir CSV eksportui.

en: Columns
lt: Skiltys

en: Sending...
lt: Siunčiama

en: You need to select a user or type a valid email address
lt: Turite pasirinkti vartotoją arba įvesti galiojantį el. pašto adresą

en: Attendees
lt: Dalyviai

en: See who purchased tickets to this event
lt: Pažiūrėti, kas įsigijo bilietus į šį renginį

en: Post draft updated.
lt: Įrašo juodraštis atnaujintas.

en: Post submitted.
lt: Įrašas nusiųstas.

en: Set as ticket header
lt: Nustatyti kaip bilieto antraštę

en: Ticket header image
lt: Bilieto antraštės paveiksliukas

en: Delete
lt: Удалить

en: Export
lt: Esportuoti

en: Print
lt: Spausdinti

en: Undo Check in
lt: Atšaukti registraciją

en: Check in
lt: Prisiregistruoti

en: Security Code
lt: Apsaugos kodas

en: Ticket #
lt: Bilietas #

en: Tickets
lt: Bilietai

en: Hide the following settings tabs on every site:
lt: Slėpti šiuos parametrų skirtukus kiekvienoje svetainėje:

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
lt: Tai vieta kur visi Modern Tribe Renginių Kalendoriaus tinklo parametrai gali būti keičiami.

en: Network Settings
lt: Tinklo parametrai

en: More...
lt: Daugiau...

en: News and Tutorials
lt: Naujienos ir pamokos

en: System Information
lt: Информационная система

en: Debug Bar Plugin
lt: Derinimo juostos priedas

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
lt: Įjunkite šią parinktį jei norite įrašyti derinimo informaciją. Pagal numatytuosius nustatymus tai bus įrašoma jūsų serverio PHP klaidų ataskaitoje. Jei norite matyti įrašų žinutes jūsų naršyklėje, tada mes rekomenduojama jums įsidiegti %s ir susirasti "Tribe" skirtuką derinimo išvestyje.

en: Debug mode
lt: Derinimo režimas

en: Show The Events Calendar link
lt: Rodyti Renginių Kalendoriaus nuorodą

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
lt: Ar jūs mąstote "Vau, šis papildinys nepakartojamas! Gal turėčiau padėkoti Modern Tribe už visą jų sunkų darbą." Didžiausią padėką kurią mes galime paprašyti tai pripažinimas. Pridėkite mažą tekstą nuorodą į Renginių Kalendoriaus projektą apačioje savo kalendoriaus.

en: See an example of the link
lt: Žr. nuorodos pavyzdį

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
lt: Ar jūs mąstote "Vau, šis papildinys nepakartojamas! Gal turėčiau padėkoti Modern Tribe už visą jų sunkų darbą." Didžiausią padėką kurią mes galime paprašyti tai pripažinimas. Pridėkite mažą tekstą nuorodą į Renginių Kalendoriaus projektą apačioje savo kalendoriaus.

en: We hope our plugin is helping you out.
lt: Mes tikimės, kad mūsų įskiepis padeda jums.

en: Check out the available add-ons
lt: Peržiūrėkite galimus papildinius

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
lt: Ieškote papildomų funkcijų, įskaitant besikartojančių renginių, pasirinktinių meta, bendruomenės renginių, bilietų pardavimo ir daugiau?

en: Select the date format to use in datepickers
lt: Pasirinkite datos formatą, kuris bus naudojamas datos rinktuve

en: Datepicker Date Format
lt: Datos pasirinkimo formatas

en: Date Format Settings
lt: Datos formato nustatymai

en: Wyoming
lt: Vajomingas

en: Wisconsin
lt: Viskonsinas

en: West Virginia
lt: Vakarų Virdžinija

en: Washington
lt: Vašingtonas

en: Virginia
lt: Virdžinija

en: Vermont
lt: Vermontas

en: Utah
lt: Juta

en: Texas
lt: Teksasas

en: Tennessee
lt: Tenesis

en: South Dakota
lt: Pietų Dakota

en: South Carolina
lt: Pietų Karolina

en: Rhode Island
lt: Rod Ailandas

en: Pennsylvania
lt: Pensilvania

en: Oregon
lt: Oregonas

en: Ohio
lt: Ohajas

en: North Dakota
lt: Šiaurės Dakota

en: North Carolina
lt: Šiaurės Karolina

en: New York
lt: Niujorkas

en: New Mexico
lt: Naujoji Meksika

en: New Jersey
lt: Naujasis Džersis

en: New Hampshire
lt: Naujasis Hampšyras

en: Missouri
lt: Misūris

en: Mississippi
lt: Misisipė

en: Minnesota
lt: Minesota

en: Michigan
lt: Mičiganas

en: Massachusetts
lt: Masačiusetsas

en: Maryland
lt: Merilendas

en: Maine
lt: Meinas

en: Louisiana
lt: Luisiana

en: Kentucky
lt: Kentukis

en: Kansas
lt: Kanzasas

en: Iowa
lt: Ajova

en: Illinois
lt: Ilinojus

en: Idaho
lt: Aidahas

en: Hawaii
lt: Havajai

en: District of Columbia
lt: Kolumbijos rajonas

en: Delaware
lt: Delaveras

en: Connecticut
lt: Konektikutas

en: Colorado
lt: Koloradas

en: California
lt: Kalifornija

en: Arkansas
lt: Arkanzasas

en: Alaska
lt: Aliaska

en: Zimbabwe
lt: Зимбабве

en: Zambia
lt: Замбия

en: Yemen
lt: Йемен

en: Western Sahara
lt: Западная Сахара

en: Virgin Islands (U.S.)
lt: Mergelių salos (JAV)

en: Virgin Islands (British)
lt: Mergelių salos (Britų)

en: Viet Nam
lt: Vietnamas

en: Venezuela
lt: Венесуэла

en: Vanuatu
lt: Вануату

en: Uzbekistan
lt: Узбекистан

en: Uruguay
lt: Уругвай

en: United States Minor Outlying Islands
lt: Jungtinių Valstijų mažosios aplinkinės salos

en: United Kingdom
lt: Великобритания

en: United Arab Emirates
lt: Объединенные Арабские Эмираты

en: Ukraine
lt: Украина

en: Uganda
lt: Уганда

en: Tuvalu
lt: Тувалу

en: Turkmenistan
lt: Туркменистан

en: Turkey
lt: Турция

en: Tunisia
lt: Тунис

en: Tonga
lt: Тонга

en: Tokelau
lt: Токелау

en: Togo
lt: Того

en: Thailand
lt: Таиланд

en: Tajikistan
lt: Таджикистан

en: Taiwan
lt: Тайвань

en: Syrian Arab Republic
lt: Sirijos Arabų Respublika

en: Switzerland
lt: Швейцария

en: Sweden
lt: Швеция

en: Swaziland
lt: Свазиленд

en: Suriname
lt: Суринам

en: Sudan
lt: Судан

en: Sri Lanka
lt: Шри Ланка

en: Spain
lt: Испания

en: South Georgia, South Sandwich Islands
lt: Pietų Džordžija, Pietų Sandvičo Salos

en: South Africa
lt: ЮАР

en: Somalia
lt: Сомали

en: Solomon Islands
lt: Соломоновы острова

en: Slovenia
lt: Словения

en: Slovakia (Slovak Republic)
lt: Slovakija (Slovakijos Respublika)

en: Singapore
lt: Сингапур

en: Sierra Leone
lt: Сьерра-Леоне

en: Seychelles
lt: Сейшельские острова

en: Serbia
lt: Сербии

en: Senegal
lt: Сенегал

en: Saudi Arabia
lt: Саудовская Аравия

en: San Marino
lt: Сан &ndash; Марино

en: Samoa
lt: Самоа

en: Saint Lucia
lt: Сент-Люсия

en: Rwanda
lt: Руанда

en: Russian Federation
lt: Rusijos Federacija

en: Romania
lt: Румыния

en: Reunion
lt: Воссоединение

en: Qatar
lt: Катар

en: Puerto Rico
lt: Пуэрто-Рико

en: Portugal
lt: Португалия

en: Poland
lt: Польша

en: Pitcairn
lt: Питкэрн

en: Philippines
lt: Филиппины

en: Peru
lt: Перу

en: Paraguay
lt: Парагвай

en: Papua New Guinea
lt: Папуа-Новая Гвинея

en: Panama
lt: Панама

en: Palau
lt: Палау

en: Pakistan
lt: Пакистан

en: Oman
lt: Оман

en: Norway
lt: Норвегия

en: Northern Mariana Islands
lt: Северные Марианские острова

en: Norfolk Island
lt: Остров Норфолк

en: Niue
lt: Ниуэ

en: Nigeria
lt: Нигерия

en: Niger
lt: Нигер

en: Nicaragua
lt: Никарагуа

en: New Zealand
lt: Новая Зеландия

en: New Caledonia
lt: Новая Каледония

en: Netherlands
lt: Нидерланды

en: Nepal
lt: Непал

en: Nauru
lt: Науру

en: Namibia
lt: Намибия

en: Myanmar
lt: Мьянма

en: Mozambique
lt: Мозамбик

en: Morocco
lt: Марокко

en: Montserrat
lt: Монтсеррат

en: Montenegro
lt: Черногория

en: Mongolia
lt: Монголия

en: Monaco
lt: Монако

en: Mexico
lt: Мексика

en: Mayotte
lt: Майотта

en: Mauritius
lt: Маврикий

en: Mauritania
lt: Мавритания

en: Martinique
lt: Мартиника

en: Marshall Islands
lt: Маршалловы острова

en: Malta
lt: Мальта

en: Mali
lt: Мали

en: Maldives
lt: Мальдивы

en: Malaysia
lt: Малайзия

en: Malawi
lt: Малави

en: Madagascar
lt: Мадагаскар

en: Macedonia
lt: Македонии

en: Macau
lt: Makao

en: Luxembourg
lt: Люксембург

en: Liechtenstein
lt: Лихтенштейн

en: Libya
lt: Ливия

en: Liberia
lt: Либерия

en: Lesotho
lt: Лесото

en: Lebanon
lt: Ливан

en: Latvia
lt: Latvija

en: Lao People's Democratic Republic
lt: Laoso Liaudies Demokratinė Respublika

en: Kyrgyzstan
lt: Киргизия

en: Kuwait
lt: Кувейт

en: Kiribati
lt: Кирибати

en: Kenya
lt: Кения

en: Kazakhstan
lt: Казахстан

en: Jordan
lt: Иордания

en: Japan
lt: Япония

en: Jamaica
lt: Ямайка

en: Italy
lt: Италия

en: Israel
lt: Израиль

en: Ireland
lt: Ирландия

en: Iraq
lt: Ирак

en: Indonesia
lt: Индонезия

en: India
lt: Индия

en: Iceland
lt: Исландия

en: Hungary
lt: Венгрия

en: Honduras
lt: Гондурас

en: Holy See (Vatican City State)
lt: Šventasis Sostas (Vatikano Miesto Valstybė)

en: Haiti
lt: Гаити

en: Guyana
lt: Гайана

en: Guinea-Bissau
lt: Гвинея-Бисау

en: Guinea
lt: Гвинея

en: Guatemala
lt: Гватемала

en: Guam
lt: Гуам

en: Guadeloupe
lt: Гваделупа

en: Grenada
lt: Гренада

en: Greenland
lt: Гренландия

en: Greece
lt: Греция

en: Gibraltar
lt: Гибралтар

en: Ghana
lt: Гана

en: Germany
lt: Германия

en: Georgia
lt: Грузия

en: Gambia
lt: Гамбия

en: Gabon
lt: Габон

en: French Southern Territories
lt: Французские южные территории

en: French Polynesia
lt: Французская Полинезия

en: French Guiana
lt: Французская Гвиана

en: France
lt: Франция

en: Finland
lt: Финляндия

en: Fiji
lt: Фиджи

en: Faroe Islands
lt: Фарерские острова

en: Falkland Islands (Malvinas)
lt: Falklando salos (Malvinų)

en: Ethiopia
lt: Эфиопия

en: Estonia
lt: Эстония

en: Eritrea
lt: Эритрея

en: Equatorial Guinea
lt: Экваториальная Гвинея

en: El Salvador
lt: Сальвадор

en: Egypt
lt: Египет

en: Ecuador
lt: Эквадор

en: East Timor
lt: Rytų Timoras

en: Dominican Republic
lt: Доминиканская Республика

en: Dominica
lt: Доминика

en: Djibouti
lt: Джибути

en: Denmark
lt: Дания

en: Czech Republic
lt: Чешская республика

en: Cyprus
lt: Кипр

en: Cuba
lt: Куба

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
lt: Kroatia (Vietinis pavadinimas: Hrvatska)

en: Costa Rica
lt: Коста-Рика

en: Cook Islands
lt: Острова Кука

en: Congo
lt: Kongas

en: Comoros
lt: Коморские острова

en: Colombia
lt: Колумбия

en: Cocos (Keeling) Islands
lt: Кокосовые (Килинг) острова

en: Christmas Island
lt: Остров Рождества

en: China
lt: Китай

en: Chile
lt: Чили

en: Chad
lt: Чад

en: Central African Republic
lt: Центрально-Африканская Республика

en: Cayman Islands
lt: Каймановы острова

en: Cape Verde
lt: Кабо-Верде

en: Canada
lt: Канада

en: Cameroon
lt: Камерун

en: Cambodia
lt: Камбоджа

en: Burundi
lt: Бурунди

en: Burkina Faso
lt: Буркина-Фасо

en: Bulgaria
lt: Болгария

en: Brunei Darussalam
lt: Brunėjus

en: British Indian Ocean Territory
lt: Британская территория Индийского океана

en: Brazil
lt: Бразилия

en: Bouvet Island
lt: Bouvet sala

en: Botswana
lt: Ботсвана

en: Bolivia
lt: Bolivija

en: Bhutan
lt: Бутан

en: Bermuda
lt: Бермудские острова

en: Benin
lt: Бенин

en: Belize
lt: Белиз

en: Belgium
lt: Бельгия

en: Belarus
lt: Беларусь

en: Barbados
lt: Барбадос

en: Bangladesh
lt: Бангладеш

en: Bahrain
lt: Бахрейн

en: Bahamas
lt: Багамские острова

en: Azerbaijan
lt: Азербайджан

en: Austria
lt: Австрия

en: Australia
lt: Австралия

en: Aruba
lt: Аруба

en: Armenia
lt: Армения

en: Argentina
lt: Аргентина

en: Antarctica
lt: Антарктида

en: Anguilla
lt: Ангилья

en: Angola
lt: Ангола

en: Andorra
lt: Андорра

en: American Samoa
lt: Американское Самоа

en: Algeria
lt: Алжир

en: Albania
lt: Албания

en: Afghanistan
lt: Афганистан

en: United States
lt: Соединенные Штаты

en: Select a Country:
lt: Pasirinkite šalį:

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
lt: Šalių sąrašas turi būti suformatuota kaip viena šalis eilutėje šiuo formatu: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.

en: %s must be a phone number.
lt: %s turi būti telefono numeris.

en: %s must consist of 5 numbers.
lt: %s turi būti sudaryti iš 5 skaičių.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
lt: %s turi sudaryti tik raidės, tarpai, apostrofai ir brūkšneliai.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
lt: %s turi sudaryti tik raidės, skaičiai, brūkšneliai, apostrofai ir tarpai.

en: %s must be a number between 0 and 21.
lt: %s turi būti skaičius nuo 0 iki 21.

en: %s must be a number or percentage.
lt: %s turi būti skaičius arba procentas.

en: %s cannot be a duplicate
lt: %s negali būti dublikatas

en: %s cannot be the same as %s.
lt: %s negali būti tas pats kaip%s

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
lt: Palyginimo patikrinti nepavyko, nes nebuvo nurodyta jokia palyginimo vertė laukui %s

en: %s must have a value that's part of its options.
lt: %s turi turėti reikšmę, kuri yra jos pasirinkties dalis.

en: %s must be a valid absolute URL.
lt: %s turi būti galiojantis absoliutus URL.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
lt: %s turi būti galiojantis trumpinys (skaičiai, raidės, brūkšneliai ir pabraukimai).

en: %s must be a positive number.
lt: %s turi būti teigiamas skaičius.

en: %s must contain numbers, letters and dots only
lt: %s turi būti tik skaičiai, raidės ir taškai

en: %s must contain numbers and letters only
lt: %s turi būti tik skaičiai ir raidės

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
lt: su funkcijos pavadinimu:

en: Non-existant field validation function passed
lt: Neegzistuojančio lauko patvirtinimo funkcija praėjo

en: Field ID:
lt: Lauko ID:

en: Invalid or incomplete field passed
lt: Neleistinas arba nebaigtas laukas praėjo

en: Rewrite rules were purged on load of this help page. Chances are there is a rewrite rule flush occurring in a plugin or theme!
lt: Perrašymo taisyklės išvalytos šio pagalbos puslapio krovimo metu. Yra tikimybė, kad įskiepyje ar temoje įvykdomas perrašymo taisyklių išvalymas!

en: Unknown or not set
lt: Nežinoma arba nenustatyta

en: There are no fields setup for this tab yet.
lt: Kol kas nėra jokių laukų nustatymų šiam skirtukui.

en: Licenses
lt: Licenzijos

en: Network
lt: Tinklas

en: Help
lt: Pagalba

en: Display
lt: Ekranas

en: General
lt: Bendriniai

en: Settings saved.
lt: Nuostatos įrašytos.

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
lt[0]: Aukščiau nurodytas nustatymas nebuvo išsaugotas. Kiti nustatymai buvo sėkmingai išsaugoti.
lt[1]: Aukščiau nurodyti nustatymai nebuvo išsaugoti. Kiti nustatymai buvo sėkmingai išsaugoti.
lt[2]: Aukščiau nurodytų nustatymų nebuvo išsaugota. Kiti nustatymai buvo sėkmingai išsaugoti.

en: None of your settings were saved. Please try again.
lt: Nė vienas iš jūsų nustatymų nebuvo įrašytas. Bandykite dar kartą.

en: Your form had the following errors:
lt: Jūsų formoje buvo tokios klaidos:

en: The request wasn't sent from this tab.
lt: Užklausa nebuvo išsiųsta iš šio skirtuko.

en: The request was sent insecurely.
lt: Užklausa buvo išsiųsta nesaugiai.

en: You don't have permission to do that.
lt: Jūs neturite leidimo tai daryti.

en: Save Changes
lt: Įrašyti Pakeitimus

en: You've requested a non-existent tab.
lt: Pareikalavote neegzistuojančio skirtuko.

en: %s Settings
lt: %s Nustatymai

en: Settings
lt: Настройки

en: Events Settings
lt: Renginių nustatymai

en: Events
lt: Įvykiai

en: Valid Key! Expires on %s
lt: Galiojantis raktas! Galiojimas baigiasi %s

en: Sorry, key validation server is not available.
lt: Deja, rakto tikrinimo serveris neprieinamas.

en: unknown date
lt: nežinoma data

en: License key(s) updated.
lt: Licencijavimo raktas(ai) atnaujintas(i).

en: A valid license key is required for support and updates
lt: Pagalbai ir atnaujinimams reikalingas galiojantis licencijos raktas

en: License Key
lt: Licencijavimo raktas

en: No select options specified
lt: Nenurodytas joks pasirinkimas

en: No checkbox options specified
lt: Nenurodytas joks pasirinkimas varnele

en: No radio options specified
lt: Nenurodytas joks pasirinkimas taškeliu

en: Invalid field type specified
lt: Nurodytas neleistinas lauko tipas

en: Event Add-Ons
lt: Renginio papildiniai

en: Premium Add-Ons
lt: Premium papildiniai

en: Requires:
lt: Būtina:

en: Latest Version:
lt: Naujausia versija:

en: Install %s
lt: Įdiegti %s

en: Upgrade Plugin
lt: Atnaujinti įskiepį

en: Activate Plugin
lt: Įjungti įskiepį

en: Activate %s
lt: Aktyvuoti %s

en: You are up to date!
lt: Naudojatės naujausia versija!

en: You need to upgrade!
lt: Turite atnaujinti!

en: Community Events
lt: Bendruomenės renginiai

en:  and
lt: ir

en: The Events Calendar
lt: Renginių kalendorius
