Plugins - Event Tickets - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (126 entries)

en: RSVP
pl: Rezerwacje

en: Ticket Type
pl: Rodzaj biletu

en: Your tickets
pl: Twoje bilety

en: Cancel
pl: Zatrzymaj

en: Save this ticket
pl: Zapisz ten bilet

en: End sale:
pl: Zakończenie sprzedaży:

en: Start sale:
pl: Rozpoczęcie sprzedaży:

en: Ticket Description:
pl: Opis biletu:

en: Ticket Name:
pl: Nazwa biletu:

en: Sell using:
pl: Sprzedaj za pomocą:

en: Edit ticket
pl: Edytuj bilet

en: Add new ticket
pl: Dodaj nowy bilet

en: Remove
pl: Usuń

en: Select an Image
pl: Wybierz zdjęcie

en: Edit in %s
pl: Edytuj w %s

en: View
pl: Wyświetlenia

en: Edit
pl: Edycja

en: Sale Price:
pl: Cena sprzedaży:

en: (0 or empty for free tickets)
pl: (0 lub puste dla darmowych biletów)

en: Price:
pl: Cena:

en: Send Email
pl: Wyślij link na email

en: Email Address:
pl: Adres Email:

en: or
pl: lub

en: Select...
pl: Wybierz...

en: Select a User:
pl: Wybierz użytkownika:

en: Invalid User ID
pl: Nieprawidłowy identyfikator użytkownika.

en: Invalid Email
pl: Nieprawidłowy adres e-mail.

en: attendees
pl: uczestnicy

en: Yes
pl: Tak

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
pl: Możesz użyć opcji ekranu, aby wybrać kolumny, które chcesz zobaczyć.Wybór działa w poniższej tabeli, w e-mailu, do druku i eksportu CSV.

en: Columns
pl: Kolumny

en: Sending...
pl: Wysyłanie...

en: You need to select a user or type a valid email address
pl: Musisz wybrać użytkownika lub wpisać poprawny adres email

en: Attendees
pl: Uczestnicy

en: See who purchased tickets to this event
pl: Zobacz kto nabył bilety na to wydarzenie

en: Post draft updated.
pl: Zaktualizowano szkic wpisu.

en: Post submitted.
pl: Wpis został wysłany.

en: Delete
pl: Kasuj

en: Export
pl: Exportuj

en: Email
pl: Adres mailowy

en: Print
pl: Drukuj

en: Security Code
pl: Kod bezpieczeństwa

en: Ticket #
pl: Bilet #

en: Tickets
pl: Bilety

en: Hide the following settings tabs on every site:
pl: Ukryj następujące zakładki ustawień na każdej stronie:

en: Network Settings
pl: Ustawienia sieci

en: More...
pl: Więcej...

en: News and Tutorials
pl: Aktualności i samouczki

en: System Information
pl: Informacje o systemie

en: Knowledgebase
pl: Baza wiedzy

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Check out the available add-ons
pl: Zobacz dostępne dodatki

en: Hawaii
pl: Hawaje

en: Florida
pl: Floryda

en: Colorado
pl: Kolorado

en: California
pl: Kalifornia

en: Virgin Islands (U.S.)
pl: Wyspy Dziewicze (USA)

en: Virgin Islands (British)
pl: Wyspy Dziewicze (Wielka Brytania)

en: Viet Nam
pl: Wietnam

en: Vanuatu
pl: Wanuatu

en: Uruguay
pl: Urugway

en: United Arab Emirates
pl: Emiraty Arabskie

en: Turkmenistan
pl: Turkmenia

en: Syrian Arab Republic
pl: Syryjska Republika Arabska

en: Slovakia (Slovak Republic)
pl: Słowacja (Republika Słowacka)

en: Russian Federation
pl: Rosja

en: Romania
pl: Rumuna

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Norfolk Island
pl: Norfolk

en: Myanmar
pl: Mjanma

en: Lesotho
pl: Lesoto

en: Gabon
pl: Republika Gabońska

en: Dominican Republic
pl: Republika Dominikańska

en: Congo
pl: Kongo

en: Cocos (Keeling) Islands
pl: Wyspy Cocos (Keeling)

en: Christmas Island
pl: Wyspa Bożego Narodzenia

en: Central African Republic
pl: Republika Środkowoafrykańska

en: Cayman Islands
pl: Wyspy Kanaryjskie

en: Cape Verde
pl: Wyspy Zielonego Przylądka

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Bouvet Island
pl: Wyspa Bouveta

en: American Samoa
pl: Samoa Amerykańska

en: United States
pl: USA

en: Select a Country:
pl: Wybierz kraj:

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
pl: Podaj po jednym kraju w każdej linii, zachowując następujący format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.

en: %s must be a phone number.
pl: %s musi być numerem telefonu.

en: %s must consist of 5 numbers.
pl: %s musi składać się z 5 cyfr.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
pl: %s może zawierać litery, spacje, apostrofy i podkreślenia.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
pl: %s może zawierać tylko litery, cyfry, podkreślenia, apostrofy i spacje.

en: %s must be a number between 0 and 21.
pl: %s musi być liczbą z zakresu 0-21.

en: %s must be a number or percentage.
pl: %s musi być liczbą lub procentem.

en: %s cannot be a duplicate
pl: %s nie może być zduplikowane

en: %s cannot be the same as %s.
pl: %s nie może być taka sama jak %s.

en: %s must be a valid absolute URL.
pl: %s musi być poprawnym bezwzględnym adresem URL.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
pl: %s musi być poprawnym slugiem (moze zawierać cyfry, litery, myślniki i podkreślenie).

en: %s must be a positive number.
pl: %s musi być liczbą dodatnią.

en: %s must contain numbers, letters and dots only
pl: %s może zawierać jedynie cyfry, litery oraz kropkę

en: Field ID:
pl: ID pola:

en: Licenses
pl: Licencje

en: Network
pl: Sieć witryn

en: Help
pl: Pomoc

en: Display
pl: Wyświetlacz

en: General
pl: Główne

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zapisane

en: You don't have permission to do that.
pl: Nie masz uprawnień.

en: Save Changes
pl: Zachowaj zmiany

en: %s Settings
pl: %s Ustawienia

en: Settings
pl: Ustawienia główne

en: Events Settings
pl: Ustawienia wydarzeń

en: Events
pl: Zdarzenia

en: Sorry, key validation server is not available.
pl: Przepraszamy, serwer weryfikujący klucze jest niedostępny.

en: License key(s) updated.
pl: Klucz licencyjny zaktualizowany.

en: License Key
pl: Klucz licencji

en: No select options specified
pl: Nie ustawiono opcji "select"

en: No checkbox options specified
pl: Nie ustawiono opcji "checkbox"

en: No radio options specified
pl: Nie ustawiono opcji "radio"

en: Invalid field type specified
pl: Określono nieprawidłowy typ pola

en: Event Add-Ons
pl: Dodatki

en: Premium Add-Ons
pl: Dodatki Premium

en: Requires:
pl: Wymagana:

en: Latest Version:
pl: Najnowsza wersja:

en: Install %s
pl: Instaluj %s

en: Activate Plugin
pl: Aktywuj wtyczkę

en: Activate %s
pl: Włącz %s

en:  and
pl:  i

en: The Events Calendar
pl: Wydarzenia
