Plugins - Event Tickets - Stable (latest release) - en to sl_SI translation catalogue (340 entries)

[ctx: list view buy now ticket button]
en: Buy Now!
sl_SI: Kupi takoj!

[ctx: list view rsvp now ticket button]
en: RSVP Now!
sl_SI: Rezerviraj sedaj!

en: %s ticket left | %s tickets left
sl_SI[0]: Še %s vstopnica
sl_SI[1]: Še %s vstopnici
sl_SI[2]: Še %s vstopnice
sl_SI[3]: Še %s vstopnic

en: %s spot left | %s spots left
sl_SI[0]: %s prosto mesto
sl_SI[1]: %s prosti mesti
sl_SI[2]: %s prosta mesta
sl_SI[3]: %s prostih mest

[ctx: list view stock sold out]
en: Sold out
sl_SI: Razprodano

en: Image Widget Plus
sl_SI: Slikovni gradnik Plus

[ctx: separate going and remain RSVPs]
en: RSVP'd Going
sl_SI: Potrditev prihoda

[ctx: order status label]
en: RSVP
sl_SI: Rezervacije

[ctx: form heading]
en: RSVP
sl_SI: Rezerviraj

[ctx: order status label]
en: RSVP:
sl_SI: rezervacije:

en: Click to view the history
sl_SI: Klikni za pregled zgodovine

[ctx: attendee export]
en: Customer Email Address
sl_SI: Email naslov naročnika

[ctx: attendee export]
en: Customer Name
sl_SI: Ime naročnika

[ctx: attendee export]
en: Ticket #
sl_SI: Vstopnica #

[ctx: attendee export]
en: Order Status
sl_SI: Status naročila

[ctx: attendee export]
en: Order ID
sl_SI: Referenčna št. naročila

[ctx: attendee event actions]
en: View
sl_SI: Poglej

[ctx: attendee event actions]
en: Edit
sl_SI: Popravi

en: RSVP Ticket
sl_SI: Rezervacija

en: RSVP Tickets
sl_SI: Rezervacije

[ctx: ticket provider]
en: RSVP
sl_SI: Rezervacije

[ctx: attendee summary]
en: Not Going:
sl_SI: Ne pride:

[ctx: attendee summary]
en: Going:
sl_SI: Pride:

[ctx: attendee summary]
en: Total RSVPs:
sl_SI: Vse rezervacije:

[ctx: button text]
en: RSVP
sl_SI: Rezervacija

[ctx: post type label]
en: RSVPs
sl_SI: Rezervacije

[ctx: import type]
en: RSVPs
sl_SI: Rezervacije

[ctx: attendee table]
en: View history
sl_SI: Poglej zgodovino

en: Login to RSVP
sl_SI: Vpiši se za rezercacijo

en: View %s
sl_SI: Poglej %s

en: My RSVPs for This %s
sl_SI: Moje rezervacije za ta %s

en: View your %s
sl_SI: Poglej tvoj %s

en: %d RSVP | %d RSVPs
sl_SI[0]: %d rezervacija
sl_SI[1]: %d rezervaciji
sl_SI[2]: %d rezervacije
sl_SI[3]: %d rezervacije

en: This RSVP is no longer active.
sl_SI: Potrditev udeležbe ni več mogoča.

en: Not Going
sl_SI: Ne pridem

en: Going
sl_SI: Pridem

en: Free
sl_SI: Zastonj

en: RSVPs
sl_SI: Rezercacije

en: Send RSVP confirmation to:
sl_SI: Pošlji potrdilo rezervacije:

en: Please fill in the RSVP confirmation name and email fields.
sl_SI: Prosimo izpolnite obrazec z vašim imenom in emailom.

en: (%s sold) | (%s sold)
sl_SI[0]: %s prodana
sl_SI[1]: %s prodani
sl_SI[2]: %s prodane
sl_SI[3]: %s prodane

en: View order
sl_SI: Poglej naročilo

en: Confirm RSVP
sl_SI: Potrdi rezervacijo

en: Full Name
sl_SI: Ime in Priimek

en: Out of stock!
sl_SI: Ni na zalogi!

en: %1$s out of %2$s available
sl_SI: %1$s od %2$s na voljo

en: RSVP
sl_SI: Rezervacija

en: Purchaser
sl_SI: Kupec

en: Ticket Type
sl_SI: Vrsta vstopnice

en: Your tickets
sl_SI: Vaše vstopnice

en: Attendee List
sl_SI: Seznam udeležencev

en: Ticket Settings
sl_SI: Nastavitve vstopnic

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Save this ticket
sl_SI: Shrani vstopnico

en: End sale:
sl_SI: Konec prodaje:

en: Start sale:
sl_SI: Začetek prodaje:

en: Ticket Description:
sl_SI: Opis vstopnice:

en: Ticket Name:
sl_SI: Ime vstopnice:

en: Sell using:
sl_SI: Prodaja z uporabo:

en: Edit ticket
sl_SI: Uredi vstopnico

en: Add new ticket
sl_SI: Dodaj novo vstopnico

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: Select an Image
sl_SI: Izberite sliko

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
sl_SI: Največja velikost slike v emailu je 580px širine in kakršnakoli višina, ki se prilagodi mobilnim zaslonom. Če želite uporabljati "retina" podporo, uporabite sliko, ki je široka vsaj 1160px.

en: Upload image for the ticket header.
sl_SI: Naloži sliko za glavo vstopnice.

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
sl_SI: Ta dogodek je bil ustvarjen z uporabo 'Community Events'. Ali ste prepričani, da želite prodajati vstopnice zanj?

en: Edit in %s
sl_SI: Uredi v %s

en: View
sl_SI: Ogled

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Sale Price:
sl_SI: Akcijska cena:

en: (0 or empty for free tickets)
sl_SI: (0 ali prazno za zastonjske vstopnice)

en: Price:
sl_SI: Cena:

en: Send Email
sl_SI: Pošlji e-pošto

en: Email Address:
sl_SI: E-poštni naslov:

en: or
sl_SI: ali

en: Select...
sl_SI: Izberite ...

en: Select a User:
sl_SI: Izberite uporabnika:

en: Send the attendee list by email
sl_SI: Pošljite seznam udeležencev po email sporočilu

en: Attendee List for: %s
sl_SI: Seznam udeležencev za: %s

en: Invalid User ID
sl_SI: Neveljaven ID uporabnika

en: Invalid Email
sl_SI: Napačna e-pošta

en: Empty user and email
sl_SI: Prazno uporabniško ime in e-pošta

en: Invalid Event ID
sl_SI: Neveljavna oznaka Dogodka

en: attendees
sl_SI: udeleženci

en: Yes
sl_SI: Da

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
sl_SI: Uporabite lahko možnosti zaslona, da izberete katere stolpce želite videti. Ta izbira deluje v tabeli spodaj, v emailu, pri printanju ali pri izvozu CSV.

en: Columns
sl_SI: Stolpci

en: Sending...
sl_SI: Pošilja...

en: You need to select a user or type a valid email address
sl_SI: Izbrati morate uporabnika ali vnesti veljaven email naslov

en: Attendees
sl_SI: Udeleženci

en: See who purchased tickets to this event
sl_SI: Poglejte kdo je kupil vstopnice za ta dogodek

en: (deleted)
sl_SI: (pobrisano)

en: Your RSVP has been received! Check your email for your RSVP confirmation.
sl_SI: Vaša rezervacija je bila prejeta! Prosim preverite vaš email za potrditev rezervacije.

en: Your tickets from %s
sl_SI: Tvoja vstopnica od %s

[ctx: Attendee number]
en: Attendee %1$s
sl_SI: Udeleženec %1$s

en: Set as ticket header
sl_SI: Nastavi za glavo vstopnice

en: Ticket header image
sl_SI: Slika glave vstopnice

en: Features overview
sl_SI: Pregled možnosti

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Export
sl_SI: Izvoz

en: Email
sl_SI: E-naslov

en: Undo Check in
sl_SI: Razveljavi Check in

en: Security Code
sl_SI: Varnostna številka

en: Ticket #
sl_SI: Vstopnica #

en: Tickets
sl_SI: Vstopnice

en: Hide the following settings tabs on every site:
sl_SI: Skrijte naslednje zavihke nastavitev na vsaki strani

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
sl_SI: Tukaj lahko spreminjate vse globalne nastavitve za Modern Tribe's The Events Calendar.

en: Network Settings
sl_SI: Nastavitve omrežja

en: More...
sl_SI: Več ...

en: News and Tutorials
sl_SI: Novice in vodiči

en: System Information
sl_SI: Informacije Sistema

en: Debug Bar Plugin
sl_SI: Debug Bar vtičnik

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
sl_SI: Omogočite to možnost za spremljanje debug informacij. Privzeto se bo to zapisalo v PHP error log vašega strežnika. Če želite pogledati te informacije v vašem brskalniku, vam priporočamo da namestite %s in poiščete "Tribe" zavihek v debug izpisu.

en: Debug mode
sl_SI: Način razhroščevanja

en: Show The Events Calendar link
sl_SI: Prikaži The Events Calendar povezavo

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
sl_SI: Ali si mislite "Wau, ta vtičnik je res super, moral bi se zahvaliti Modern Tribe za njihovo trdo delo." Največja zahvala za katero lahko zaprosimo je prepoznavnost. Dodajte majhno tekstovno povezavo na dno vašega koledarja, ki kaže na stran projekta The Events Calendar.

en: See an example of the link
sl_SI: Poglejte si primer povezave

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
sl_SI: Ali si mislite "Wau, ta vtičnik je res super, moral bi se zahvaliti Modern Tribe za njihovo trdo delo." Največja zahvala za katero lahko zaprosimo je prepoznavnost. Dodajte majhno tekstovno povezavo na dno vašega koledarja, ki kaže na stran projekta The Events Calendar.

en: We hope our plugin is helping you out.
sl_SI: Upamo, da vam je naš vtičnik v pomoč.

en: Check out the available add-ons
sl_SI: Poglejte si razpoložljive dodatke

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
sl_SI: Iščete dodatno funkcionalnost kot so ponavljajoči se dogodki, meta podatki po meri, community events, prodaja vstopnic ali več?

en: Select the date format to use in datepickers
sl_SI: Izberite format datumov za uporabo v izbiralniku datumov

en: Datepicker Date Format
sl_SI: Format izbiralnika datumov

en: Date Format Settings
sl_SI: Nastavitve formata datuma

en: Zimbabwe
sl_SI: Zimbabve

en: Zambia
sl_SI: Zambija

en: Yemen
sl_SI: Jemen

en: Virgin Islands (U.S.)
sl_SI: Deviški otoki (ameriški)

en: Virgin Islands (British)
sl_SI: Deviški otoki (britanski)

en: Uruguay
sl_SI: Urugvaj

en: United Kingdom
sl_SI: Združeno kraljevstvo

en: United Arab Emirates
sl_SI: Združeni Arabski Emirati

en: Ukraine
sl_SI: Ukrajina

en: Turkey
sl_SI: Turčija

en: Tunisia
sl_SI: Tunizija

en: Thailand
sl_SI: Tajska

en: Tajikistan
sl_SI: Tadžikistan

en: Taiwan
sl_SI: Tajvan

en: Syrian Arab Republic
sl_SI: Sirska Arabska Republika

en: Switzerland
sl_SI: Švica

en: Sweden
sl_SI: Švedska

en: Swaziland
sl_SI: Svazija

en: Sri Lanka
sl_SI: Šri Lanka

en: Spain
sl_SI: Španija

en: South Africa
sl_SI: Južnoafriška republika

en: Somalia
sl_SI: Somalija

en: Solomon Islands
sl_SI: Salamonovi otoki

en: Slovenia
sl_SI: Slovenija

en: Slovakia (Slovak Republic)
sl_SI: Slovaška (Slovaška Republika)

en: Singapore
sl_SI: Singapur

en: Seychelles
sl_SI: Sejšeli

en: Serbia
sl_SI: Srbija

en: Saudi Arabia
sl_SI: Savdska Arabija

en: Samoa
sl_SI: Samo

en: Rwanda
sl_SI: Ruanda

en: Russian Federation
sl_SI: Ruska federacija

en: Romania
sl_SI: Romunija

en: Qatar
sl_SI: Katar

en: Portugal
sl_SI: Portugalska

en: Poland
sl_SI: Poljska

en: Philippines
sl_SI: Filipini

en: Paraguay
sl_SI: Paragvaj

en: Papua New Guinea
sl_SI: Nova Gvineja

en: Norway
sl_SI: Norveška

en: Nigeria
sl_SI: Nigerija

en: Nicaragua
sl_SI: Nikaragva

en: New Zealand
sl_SI: Nova Zelandija

en: New Caledonia
sl_SI: Nova Kalzedonija

en: Netherlands
sl_SI: Nizozemska

en: Namibia
sl_SI: Namibija

en: Myanmar
sl_SI: Mjanmar

en: Mozambique
sl_SI: Mozambik

en: Morocco
sl_SI: Maroko

en: Montenegro
sl_SI: Črna Gora

en: Mongolia
sl_SI: Mongolija

en: Monaco
sl_SI: Monako

en: Mexico
sl_SI: Mehika

en: Mauritania
sl_SI: Mavretanija

en: Marshall Islands
sl_SI: Maršalsko otočje

en: Maldives
sl_SI: Maldivi

en: Malaysia
sl_SI: Malezija

en: Malawi
sl_SI: Malavi

en: Madagascar
sl_SI: Madagaskar

en: Macedonia
sl_SI: Makedonija

en: Macau
sl_SI: Makau

en: Luxembourg
sl_SI: Luksemburg

en: Lithuania
sl_SI: Litva

en: Liechtenstein
sl_SI: Lihtenštein

en: Libya
sl_SI: Libija

en: Liberia
sl_SI: Liberija

en: Lebanon
sl_SI: Libalon

en: Latvia
sl_SI: Latvija

en: Lao People's Democratic Republic
sl_SI: Laoška ljudska demokratična republika

en: Kyrgyzstan
sl_SI: Kirgizistan

en: Kuwait
sl_SI: Kuvajt

en: Kenya
sl_SI: Kenija

en: Kazakhstan
sl_SI: Kazakstan

en: Jordan
sl_SI: Jordanija

en: Japan
sl_SI: Japonska

en: Jamaica
sl_SI: Jamajka

en: Italy
sl_SI: Italija

en: Israel
sl_SI: Izrael

en: Ireland
sl_SI: Irska

en: Iraq
sl_SI: Irak

en: Indonesia
sl_SI: Indonezija

en: India
sl_SI: Indija

en: Iceland
sl_SI: Islandija

en: Hungary
sl_SI: Madžarska

en: Holy See (Vatican City State)
sl_SI: Sveti sedež (Vatikanska mestna država)

en: Guyana
sl_SI: Gvajana

en: Guinea-Bissau
sl_SI: Gvineja Bissau

en: Guinea
sl_SI: Gvineja

en: Guatemala
sl_SI: Gvatemala

en: Greenland
sl_SI: Grenlandija

en: Greece
sl_SI: Grčija

en: Ghana
sl_SI: Gana

en: Germany
sl_SI: Nemčija

en: Georgia
sl_SI: Gruzija

en: Gambia
sl_SI: Gambija

en: Gabon
sl_SI: Gambon

en: French Southern Territories
sl_SI: Francoski Južni Teritoriji

en: French Polynesia
sl_SI: Francoska Polinezija

en: French Guiana
sl_SI: Francoska Guiana

en: France
sl_SI: Francija

en: Finland
sl_SI: Finska

en: Faroe Islands
sl_SI: Faroški otoki

en: Falkland Islands (Malvinas)
sl_SI: Falklandski otoki (Malvinas)

en: Ethiopia
sl_SI: Etipoija

en: Estonia
sl_SI: Estonija

en: Eritrea
sl_SI: Eritreja

en: Equatorial Guinea
sl_SI: Ekvatorialna Gvineja

en: Egypt
sl_SI: Egipt

en: Ecuador
sl_SI: Ekvador

en: East Timor
sl_SI: Vzhodni Timor

en: Dominican Republic
sl_SI: Dominikanska Republika

en: Denmark
sl_SI: Danska

en: Czech Republic
sl_SI: Češka

en: Cyprus
sl_SI: Ciper

en: Cuba
sl_SI: Kuba

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
sl_SI: Hrvaška

en: Costa Rica
sl_SI: Kosta Rika

en: Cook Islands
sl_SI: Cookovi otoki

en: Congo
sl_SI: Kongo

en: Comoros
sl_SI: Komori

en: Colombia
sl_SI: Kolumbija

en: Christmas Island
sl_SI: Božični otoki

en: China
sl_SI: Kitajska

en: Chile
sl_SI: Čile

en: Chad
sl_SI: Čad

en: Central African Republic
sl_SI: Centralno Afriška Republika

en: Cayman Islands
sl_SI: Kajmanski Otoki

en: Canada
sl_SI: Kanada

en: Cameroon
sl_SI: Kamerun

en: Cambodia
sl_SI: Kambodža

en: Bulgaria
sl_SI: Bulgarija

en: British Indian Ocean Territory
sl_SI: Britansko-Indijski oceanski teritorij

en: Brazil
sl_SI: Brazilija

en: Bouvet Island
sl_SI: Bouveški otok

en: Botswana
sl_SI: Botsvana

en: Bolivia
sl_SI: Bolivija

en: Bhutan
sl_SI: Butan

en: Belgium
sl_SI: Belgija

en: Belarus
sl_SI: Belorusija

en: Bangladesh
sl_SI: Bangladeš

en: Bahamas
sl_SI: Bahami

en: Azerbaijan
sl_SI: Azerbajdžan

en: Austria
sl_SI: Avstrija

en: Australia
sl_SI: Australija

en: Armenia
sl_SI: Armenija

en: Antarctica
sl_SI: Antarktika

en: Anguilla
sl_SI: Anguila

en: Angola
sl_SI: Anogla

en: American Samoa
sl_SI: Ameriška Samoa

en: Algeria
sl_SI: Alžirija

en: Albania
sl_SI: Albanija

en: Afghanistan
sl_SI: Afganistan

en: United States
sl_SI: ZDA

en: Select a Country:
sl_SI: Izberite državo:

en: %s must be a phone number.
sl_SI: %s mora biti telefonska številka.

en: %s must consist of 5 numbers.
sl_SI: %s mora biti sestavljeno iz 5 številk.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
sl_SI: %s mora biti sestavljeno iz črk, presledkov, apostrofov in vezajev.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
sl_SI: %s lahko vseguje zgolj črke, številke, vezaje, apostrofe in presledke.

en: %s must be a number between 0 and 21.
sl_SI: %s mora biti število med 0 in 21.

en: %s must be a number or percentage.
sl_SI: %s mora biti število ali procent.

en: %s cannot be a duplicate
sl_SI: %s ne more biti duplikat

en: %s cannot be the same as %s.
sl_SI: %s ne more biti enak kot %s.

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
sl_SI: Primerjalno preverjanje ni uspelo, ker ni bilo podanih vrednosti za primerjavo, za polje %s

en: %s must have a value that's part of its options.
sl_SI: %s mora imeti vrednost, ki je del možnosti.

en: %s must be a valid absolute URL.
sl_SI: %s mora biti veljaven absolutni URL

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
sl_SI: %s mora biti veljavni ključ (številke, črke, vezaji in podčrtaji).

en: %s must be a positive number or percent.
sl_SI: %s mora biti pozitivna vrednost ali odstotek.

en: %s must be a positive number.
sl_SI: %s mora biti pozitivno število.

en: %s must contain numbers, letters and dots only
sl_SI: %s mora vsebovati številke, črke in pike

en: %s must contain numbers and letters only
sl_SI: %s mora vsebovati zgolj številke in črke

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
sl_SI: z funkcijskim imenom:

en: Non-existant field validation function passed
sl_SI: Neobstoječa validacijska funkcija podana

en: Field ID:
sl_SI: ID polja:

en: Invalid or incomplete field passed
sl_SI: Neveljavno ali nedokončano polje podano

en: Unknown or not set
sl_SI: Neznano ali nedoločeno

en: There are no fields setup for this tab yet.
sl_SI: Nobenih polj ni nastavljenih za ta zavihek.

en: Licenses
sl_SI: Licence

en: Network
sl_SI: Omrežje

en: Help
sl_SI: Pomoč

en: Display
sl_SI: Prikaži

en: General
sl_SI: Osnovno

en: Settings saved.
sl_SI: Nastavitve Shranjene.

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
sl_SI[0]: Zgornja nastavitev ni bila shranjena. Ostale nastavitve so bile shranjene uspešno.
sl_SI[1]: Zgornje nastavitve niso bile shranjene. Ostale nastavitve so bile shranjene uspešno.

en: None of your settings were saved. Please try again.
sl_SI: Nobena od vaših nastavitev ni bila shranjena. Prosim poizkusite znova.

en: Your form had the following errors:
sl_SI: Vaš obrazec ima naslednje napake

en: The request wasn't sent from this tab.
sl_SI: Ukaz ni bil poslan iz tega zavihka.

en: The request was sent insecurely.
sl_SI: Ukaz je bil poslan nezavarovano.

en: You don't have permission to do that.
sl_SI: Nimate dovoljenja za ta ukaz.

en: Save Changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: You've requested a non-existent tab.
sl_SI: Zahtevali ste neobstoječ zavihek.

en: %s Settings
sl_SI: %s nastavitve

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Events Settings
sl_SI: Nastavitve dogodkov

en: Events
sl_SI: Dogodki

en: Valid Key! Expires on %s
sl_SI: Veljaven ključ! Poteče %s

en: Sorry, key validation server is not available.
sl_SI: Oprostite, strežnik za preverjanje ključa ni na voljo.

en: unknown date
sl_SI: Neznani datum

en: License key(s) updated.
sl_SI: Licenčni ključ(i) posodobljen.

en: A valid license key is required for support and updates
sl_SI: Veljaven licenčni ključ je potreben za podporo in posodobitve.

en: License Key
sl_SI: Licenčni ključ

en: No select options specified
sl_SI: Nobenih določenih opcij.

en: No checkbox options specified
sl_SI: Ni označenih 'checkbox options'

en: No radio options specified
sl_SI: Ni označenih 'radio options'

en: Invalid field type specified
sl_SI: Nepravilen tip polja

en: Event Add-Ons
sl_SI: Dodatki za dogodke

en: Premium Add-Ons
sl_SI: Premium dodatki

en: Requires:
sl_SI: Zahteva:

en: Latest Version:
sl_SI: Zadnja različica:

en: Install Plugin
sl_SI: Namesti vtičnik

en: Install %s
sl_SI: Namesti %s

en: Activate Plugin
sl_SI: Aktiviraj vtičnik

en: Activate %s
sl_SI: Aktiviraj %s

en: You are up to date!
sl_SI: Imate trenutno različico!

en: You need to upgrade!
sl_SI: Čaka vas posodobitev!

en:  and
sl_SI:  in

note: #-#-#-#-#  event-tickets-code.pot (Event Tickets 4.7)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Event Tickets
sl_SI: Vstopnice za dogodek
