Plugins - Event Tickets - Stable (latest release) - en to tr translation catalogue (168 entries)

en: Purchaser
tr: Satın alan

en: Ticket Type
tr: Bilet Türü

en: Your tickets
tr: Biletleriniz

en: Attendee List
tr: Katılımcı Listesi

en: (%d awaiting review) | (%d awaiting review)
tr[0]: (%d bekleyen görüş)
tr[1]: (%d bekleyen görüşler)

en: Cancel
tr: Vazgeç

en: Save this ticket
tr: Bu bileti kaydet

en: End sale:
tr: Satış bitişi:

en: Start sale:
tr: Satış başlangıcı:

en: Ticket Description:
tr: Bilet tanımı:

en: Ticket Name:
tr: Bilet adı:

en: Sell using:
tr: Satış kanalı:

en: Edit ticket
tr: Bilet düzenle

en: Add new ticket
tr: Yeni bilet ekle

en: Remove
tr: İptal Et

en: Select an Image
tr: Resim seçiniz

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
tr: E-posta için plan resembler 580px genişliğinde, istediğiniz uzunlukta olup, ekrana göre küçültülecektir "retina" desteği için 1160px kullanın.

en: Upload image for the ticket header.
tr: Bilet manşeti için görsel yükle.

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
tr: Bu etkinlik Community Events kullanılarak oluşturuldu. Bu etkinlik için için bilet satmak istediğinizden emin misiniz?

en: Edit in %s
tr: %s i düzenle

en: View
tr: Gösterim

en: Edit
tr: D&#252zenle

en: Sale Price:
tr: Satış Fiyatı:

en: (0 or empty for free tickets)
tr: (Bedava bilet için 0, ya da boş bırakın)

en: Price:
tr: Fiyatı:

en: Send Email
tr: EPosta Gönderimi

en: Email Address:
tr: EPosta Adresi:

en: or
tr: VEYA

en: Select...
tr: Seç...

en: Select a User:
tr: Kullanıcı seç

en: Send the attendee list by email
tr: Katılımcı listesini mail olarak gönder

en: Attendee List for: %s
tr: %s için katılımcılar listesi:

en: Invalid User ID
tr: Geçersiz kullanıcı no

en: attendees
tr: katılımcılar

en: Yes
tr: Evet

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
tr: Ekran ayarlarında hangi satıraları görmek istediğinizi seçebilirsiniz. Seçiminiz aşağıdaki tablo ile çalışır, mailde ve yadırmada Csv aktarımı için kullanabilirsiniz.

en: Columns
tr: Satırlar

en: Sending...
tr: Gönderiliyor...

en: You need to select a user or type a valid email address
tr: Kullanıcı seçmeli ya da doğru bir mail adresi yazmalısınız.

en: Attendees
tr: Katılımcılar

en: See who purchased tickets to this event
tr: Bu etkinlik için kimin bilet aldığını görüntüle

en: Post draft updated.
tr: Yazı taslağı güncellendi.

en: Post submitted.
tr: Yazı gönderildi.

en: Set as ticket header
tr: Bilet üstresmi olarak ayarla

en: Ticket header image
tr: Bilet üst resmi

en: Delete
tr: Sil

en: Export
tr: Çıktı

en: Print
tr: Yazdır

en: Undo Check in
tr: Kaydını Geri Al

en: Check in
tr: Kayıt Ol

en: Security Code
tr: Güvenlik Kodu:

en: Ticket #
tr: Bilet #

en: Tickets
tr: Biletler

en: Hide the following settings tabs on every site:
tr: Şu sekmeleri tüm sitelerde gizle:

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
tr: Buradan The Events Calendar'ın küresel ağ ayarlarını değiştirebilirsiniz.

en: Network Settings
tr: Network Ayarları

en: More...
tr: Daha fazla…

en: News and Tutorials
tr: Haberler ve öğretici bilgiler

en: System Information
tr: Sistem Bilgilendirme

en: Debug Bar Plugin
tr: Debug Alanı Eklentisi

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama modu.

en: Show The Events Calendar link
tr: Etkinlik takvimi linkini görüntüle.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
tr: 'Wow, bu eklenti süper! "Bu zor işleri için Modern Tribe ekibine teşekkür etmeliyim." En büyük teşekkür için etkinlik takviminiz altına The events calendar projesine yönlendiren bir text link ekleyiniz.

en: See an example of the link
tr: Örnek linki incele

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
tr: 'Wow, bu eklenti süper! "Bu zor işleri için Modern Tribe ekibine teşekkür etmeliyim." En büyük teşekkür için etkinlik takviminiz altına The events calendar projesine yönlendiren bir text link ekleyiniz.

en: We hope our plugin is helping you out.
tr: Umarız bu eklenti yardımcı olur.

en: Check out the available add-ons
tr: Kullanılabilir eklentileri kontrol ediniz.

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
tr: Yinelenen etkinlikler, varsayılan meta ve topluluk etkinlikleri, bilet satışı ve fazlası için ek fonksiyonlar mı arıyorsunuz?

en: Select the date format to use in datepickers
tr: Tarihseçicilerde kullanılacak tarih formatını seçin

en: Datepicker Date Format
tr: Tarihseçici Tarih Formatı

en: Date Format Settings
tr: Tarih Format Ayarları

en: Zambia
tr: Zambiya

en: Western Sahara
tr: Batı Sahara

en: Virgin Islands (U.S.)
tr: Virgin Adaları (ABD)

en: Virgin Islands (British)
tr: Virgin Adaları (İngiliz)

en: Viet Nam
tr: Vietnam

en: Venezuela
tr: Venezuella

en: United States Minor Outlying Islands
tr: Amerika Birleşik Devletleri Küçük Dış Adaları

en: Turkey
tr: Türkiye

en: South Georgia, South Sandwich Islands
tr: Güney Georgia, Güney Sandwich Adaları

en: Slovakia (Slovak Republic)
tr: Slovakya (Slovakya Cumhuriyeti)

en: Seychelles
tr: Seyşel Adaları

en: Reunion
tr: Birleşme

en: Pitcairn
tr: Pitcairn Adası

en: Martinique
tr: Martinik

en: Macau
tr: Makao S.A.R. Çin

en: Ireland
tr: İrlanda

en: Hong Kong
tr: Hong Kong SAR - Çin

en: Guinea-Bissau
tr: Gine-Bissau

en: Gibraltar
tr: Cebelitarık

en: French Southern Territories
tr: Fransız Güney Toprakları

en: Ecuador
tr: Ekvador

en: East Timor
tr: Doğu Timor

en: Dominica
tr: Dominika

en: Djibouti
tr: Cibuti

en: Cyprus
tr: Güney Kıbrıs Rum Kesimi

en: Comoros
tr: Komorlar

en: Christmas Island
tr: Christmas Adası

en: Chad
tr: Çad

en: Brunei Darussalam
tr: Brunei Sultanlığı

en: British Indian Ocean Territory
tr: İngiliz Hint Okyanusu Teritoryası

en: Brazil
tr: Brezilya

en: Azerbaijan
tr: Azerbeycan

en: Antarctica
tr: Antarktika

en: Angola
tr: Angora

en: Select a Country:
tr: Ülke Seçiniz:

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
tr: Ülke listesi her satırda bir ülke olarak şu formatta sunulmalıdır: <br>ABD, Birleşik Devletler <br> İngiltere, Birleşik Krallık.

en: %s must be a phone number.
tr: %s bir telefon numarası olmalı.

en: %s must consist of 5 numbers.
tr: %s 5 rakamdan oluşmalı.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
tr: %s harf, boşluk, kesme işareti ve tire içerebilir.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
tr: %s harf, rakam, boşluk, kesme işareti ve tire içerebilir

en: %s must be a number between 0 and 21.
tr: %s 0 ile 21 arasında bir rakam olmalı.

en: %s must be a number or percentage.
tr: %s rakam ya da yüzde olmalı.

en: %s cannot be a duplicate
tr: %s çakışamaz

en: %s cannot be the same as %s.
tr: %s ile %s aynı olamaz.

en: %s must have a value that's part of its options.
tr: %s seçeneklerinden bir değere sahip olmalı

en: %s must be a valid absolute URL.
tr: %s kesin bir URL olmalı

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
tr: %s düzgün bir isim olmalı (rakam, harf, tire ve alttan çizgi)

en: %s must be a positive number.
tr: %s pozitif rakam olmalı.

en: %s must contain numbers, letters and dots only
tr: %s sadece rakam, harf ve noktalama işareti olmalı

en: %s must contain numbers and letters only
tr: %s sadece rakam ve harf içermeli

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
tr: Fonksiyon adıyla:

en: Non-existant field validation function passed
tr: Var olmayan bir doğrulama fonksiyonu kullanıldı

en: Field ID:
tr: Alan NO:

en: Invalid or incomplete field passed
tr: Hatalı ya da tamamlanmamış alan geçildi.

en: Unknown or not set
tr: Bilinmeyen veya girilmeyen

en: There are no fields setup for this tab yet.
tr: Bu sekme için henüz bir alan tanımlanmadı.

en: Licenses
tr: Lisanslar

en: Network
tr: Ağ

en: Help
tr: Yardım

en: Display
tr: Görüntüle

en: General
tr: Genel Ürün Bilgileri

en: Settings saved.
tr: Ayarlar kaydedildi

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
tr[0]: Indstillingen ovenfor blev ikke gemt. Andre indstillinger blev gemt.
tr[1]: aIndstillingerne ovenfor blev ikke gemt. Andre indstillinger blev gemt.

en: None of your settings were saved. Please try again.
tr: Hiçbir ayarınız kaydedilmedi. Lütfen tekrar deneyiniz.

en: Your form had the following errors:
tr: Formunuz aşağıdaki hataları içeriyor:

en: The request wasn't sent from this tab.
tr: İstek bu sekmeden gönderilmemiş.

en: The request was sent insecurely.
tr: İstek güvensiz olarak gönderildi.

en: You don't have permission to do that.
tr: Bunu yapmak için izniniz yok.

en: Save Changes
tr: Kaydet

en: You've requested a non-existent tab.
tr: Olmayan bir sekme çağırdınız.

en: %s Settings
tr: %s Ayarları

en: Settings
tr: Seçenekler

en: Events Settings
tr: Etkinlikler Ayarları

en: Events
tr: Etkinlikler

en: Valid Key! Expires on %s
tr: Geçerli numara! Süresi %s iken doluyor.

en: Sorry, key validation server is not available.
tr: Üzgünüz, numara sorgulama sunucumuz şu anda müsait değil.

en: unknown date
tr: Bilinmeyen tarih

en: License key(s) updated.
tr: Lisans numara(lar)sı güncellendi.

en: A valid license key is required for support and updates
tr: Destek ve güncellemeler için geçerli bir lisans numarası gereklidir

en: License Key
tr: Lisans Numarası

en: No select options specified
tr: Seçim opsiyonu belirtilmedi

en: No checkbox options specified
tr: Checkbox seçeneği belirtilmedi

en: No radio options specified
tr: Radyo butonu seçeneği seçilmedi

en: Invalid field type specified
tr: Hatalı alan tipi seçildi

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
tr: Bu takvim The Events Calendar tarafından geliştirilmiştir.

en: Event Add-Ons
tr: Etkinlik eklentileri

en: Premium Add-Ons
tr: Premium Eklentiler

en: Requires:
tr: Gereksinim:

en: Latest Version:
tr: Son Sürüm:

en: Install %s
tr: Yükle %s

en: Upgrade Plugin
tr: Eklentiyi Güncelle

en: Activate Plugin
tr: Eklentiyi Etkinleştir

en: Activate %s
tr: Etkinleştir: %s

en: You are up to date!
tr: Güncel durumda!

en: You need to upgrade!
tr: Yükseltme yapmanız gerekmekte!

en: Community Events
tr: Topluluk Etkinlikleri

en:  and
tr: ve
