Plugins - Event Tickets - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (324 entries)

en: Purchaser
uk_UA: Покупець

en: Ticket Type
uk_UA: Тип квитка

en: Your tickets
uk_UA: Ваші квитки

en: Attendee List
uk_UA: Список відвідувачів

en: Cancel
uk_UA: Відміна

en: End sale:
uk_UA: Кінець продажу:

en: Start sale:
uk_UA: Початок продажу:

en: Ticket Description:
uk_UA: Опис квитка:

en: Ticket Name:
uk_UA: Назва квитка:

en: Sell using:
uk_UA: Продаємо за допомогою:

en: Edit ticket
uk_UA: Редагувати квиток

en: Add new ticket
uk_UA: Додати новий квиток

en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Select an Image
uk_UA: Вибрати зображення

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
uk_UA: Максимальний розмір зображення в електронній пошті буде 580px в ширину і будь-якої висоти, а потім масштабується для мобільних пристроїв. Якщо ви хотіли б використовувати "retina"підтримка зображень розміром до 1160px завширшки.

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
uk_UA: Ця подія була створена за допомогою громадських заходів. Ви впевнені, що хочете продати квитки на нього?

en: Edit in %s
uk_UA: Редагувати у %s

en: View
uk_UA: Вигляд

en: Edit
uk_UA: Редагування

en: (0 or empty for free tickets)
uk_UA: (0 або пусто для безкоштовної події)

en: Price:
uk_UA: Ціна:

en: Send Email
uk_UA: Надіслати e-mail

en: Email Address:
uk_UA: Електронна адреса:

en: or
uk_UA: чи

en: Select...
uk_UA: Вибір...

en: Select a User:
uk_UA: Виберіть користувача:

en: Send the attendee list by email
uk_UA: Надіслати до списку учасників електронною поштою

en: Attendee List for: %s
uk_UA: Список відвідувачів для: %s

en: Invalid User ID
uk_UA: Невірний ID користувача

en: attendees
uk_UA: учасники

en: Yes
uk_UA: Так

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
uk_UA: Ви можете використовувати "Параметри екрану", щоб вибрати, які стовпці ви хочете побачити. Вибір працює в таблиці нижче, в електронній пошті, для друку і для експорту CSV.

en: Columns
uk_UA: Колонки

en: Sending...
uk_UA: Відправка ...

en: You need to select a user or type a valid email address
uk_UA: Вам потрібно вибрати користувача або введіть діючий адресу електронної пошти

en: Attendees
uk_UA: Учасники

en: See who purchased tickets to this event
uk_UA: Дивіться, хто придбав квитки на цю подію

en: Post draft updated.
uk_UA: Чернетку запису оновлено.

en: Post submitted.
uk_UA: Запис відправлений.

en: Set as ticket header
uk_UA: Встановити як заголовок квитка

en: Ticket header image
uk_UA: Зображення заголовка квитка

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Export
uk_UA: Експорт

en: Email
uk_UA: Електронна Пошта

en: Print
uk_UA: Друк

en: Undo Check in
uk_UA: Скасування приїзду

en: Check in
uk_UA: Зареєструватися

en: Security Code
uk_UA: Захисний Код

en: Ticket #
uk_UA: Квиток #

en: Tickets
uk_UA: Квитки

en: Hide the following settings tabs on every site:
uk_UA: Приховати наступні параметри вкладки на кожному сайті:

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
uk_UA: Це де всі глобальні налаштування мережі для Modern Tribe's The Events Calendar, можуть бути змінені.

en: Network Settings
uk_UA: Налаштування мережі

en: More...
uk_UA: Детальніше...

en: News and Tutorials
uk_UA: Новини та посібники

en: System Information
uk_UA: Системна інформація

en: Debug Bar Plugin
uk_UA: Плагін Бар Відладки

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
uk_UA: Увімкніть цей параметр, вести лог інформації налагодження. За умовчанням це буде логуватися буде вестись на свій сервер PHP журналі помилок. Якщо ви хотіли б бачити повідомлення журналу у вашому браузері, то ми рекомендуємо вам встановити %s і відшукати вкладці "Tribe" у виведенні налагодження.

en: Debug mode
uk_UA: Режим налагодження

en: Show The Events Calendar link
uk_UA: Показувати посилання на  Events Calendar

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
uk_UA: Ви думаєте "Нічого собі, цей плагін дивно! Я повинен сказати спасибі  Modern Tribe  для всієї їхньої важкої роботи. " Найбільші завдяки ми могли попросити це визнання. Додати невелику текстову тільки посилання в нижній частині вашого календаря вказуючи на  The Events Calendar project.

en: See an example of the link
uk_UA: Переглянути варіант посилання

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
uk_UA: Ви думаєте "Нічого собі, цей плагін дивно! Я повинен сказати спасибі  Modern Tribe  для всієї їхньої важкої роботи. " Найбільші завдяки ми могли попросити це визнання. Додати невелику текстову тільки посилання в нижній частині вашого календарного вказуючи на  The Events Calendar project.

en: We hope our plugin is helping you out.
uk_UA: Ми сподіваємося, що наш плагін допомагає вам.

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
uk_UA: Дивлячись на додатковій функціональності в тому числі повторюваних подій, користувальницькі мета, громадських заходів, продажу квитків і більше? Прямо тут

en: North Dakota
uk_UA: Північна Дакота

en: New York
uk_UA: Нью-Йорк

en: Kentucky
uk_UA: Кентуккі

en: Indiana
uk_UA: Індіана

en: Zimbabwe
uk_UA: Зімбабве

en: Zambia
uk_UA: Замбія

en: Yemen
uk_UA: Ємен

en: Western Sahara
uk_UA: Західна Сахара

en: Venezuela
uk_UA: Венесуела

en: Vanuatu
uk_UA: Вануату

en: Uzbekistan
uk_UA: Узбекистан

en: Uruguay
uk_UA: Уругвай

en: United Kingdom
uk_UA: Великобританія

en: United Arab Emirates
uk_UA: Обʼєднані Арабські Емірати

en: Ukraine
uk_UA: Україна

en: Uganda
uk_UA: Уганда

en: Tuvalu
uk_UA: Тувалу

en: Turkmenistan
uk_UA: Туркменистан

en: Turkey
uk_UA: Туреччина

en: Tunisia
uk_UA: Туніс

en: Tonga
uk_UA: Тонга

en: Tokelau
uk_UA: Токелау

en: Togo
uk_UA: Того

en: Thailand
uk_UA: Таїланд

en: Tajikistan
uk_UA: Таджикистан

en: Taiwan
uk_UA: Тайвань

en: Switzerland
uk_UA: Швейцарія

en: Sweden
uk_UA: Швеція

en: Swaziland
uk_UA: Свазіленд

en: Suriname
uk_UA: Суринам

en: Sudan
uk_UA: Судан

en: Sri Lanka
uk_UA: Шрі-Ланка

en: Spain
uk_UA: Іспанія

en: South Africa
uk_UA: ПАР

en: Somalia
uk_UA: Сомалі

en: Solomon Islands
uk_UA: Соломонові Острови

en: Slovenia
uk_UA: Словенія

en: Singapore
uk_UA: Сінгапур

en: Sierra Leone
uk_UA: Сьєрра-Леоне

en: Seychelles
uk_UA: Сейшели

en: Serbia
uk_UA: Сербія

en: Senegal
uk_UA: Сенегал

en: Saudi Arabia
uk_UA: Саудівська Аравія

en: San Marino
uk_UA: Сан-Марино

en: Samoa
uk_UA: Самоа

en: Saint Lucia
uk_UA: Сент-Люсія

en: Rwanda
uk_UA: Руанда

en: Russian Federation
uk_UA: Російський Федерація

en: Romania
uk_UA: Румунія

en: Reunion
uk_UA: Реюньйон

en: Qatar
uk_UA: Катар

en: Puerto Rico
uk_UA: Пуерто-Ріко

en: Portugal
uk_UA: Португалія

en: Poland
uk_UA: Польща

en: Pitcairn
uk_UA: Піткерн

en: Philippines
uk_UA: Філіппіни

en: Peru
uk_UA: Перу

en: Paraguay
uk_UA: Парагвай

en: Papua New Guinea
uk_UA: Папуа Нова Гвінея

en: Panama
uk_UA: Панама

en: Palau
uk_UA: Палау

en: Pakistan
uk_UA: Пакистан

en: Oman
uk_UA: Оман

en: Norway
uk_UA: Норвегія

en: Norfolk Island
uk_UA: острів Норфолк

en: Niue
uk_UA: Ніуе

en: Nigeria
uk_UA: Нігерія

en: Niger
uk_UA: Нігер

en: Nicaragua
uk_UA: Нікарагуа

en: New Zealand
uk_UA: Нова Зеландія

en: New Caledonia
uk_UA: Нова Каледонія

en: Netherlands
uk_UA: Нідерланди

en: Nepal
uk_UA: Непал

en: Nauru
uk_UA: Науру

en: Namibia
uk_UA: Намібія

en: Myanmar
uk_UA: М'янма

en: Mozambique
uk_UA: Мозамбік

en: Morocco
uk_UA: Марокко

en: Montserrat
uk_UA: Монтсеррат

en: Montenegro
uk_UA: Чорногорія

en: Mongolia
uk_UA: Монголія

en: Monaco
uk_UA: Монако

en: Mexico
uk_UA: Мексика

en: Mayotte
uk_UA: Майотта

en: Mauritius
uk_UA: Маврикій

en: Mauritania
uk_UA: Мавританія

en: Martinique
uk_UA: Мартинюк

en: Marshall Islands
uk_UA: Маршаллові Острови

en: Malta
uk_UA: Мальта

en: Mali
uk_UA: Малі

en: Maldives
uk_UA: Мальдіви

en: Malaysia
uk_UA: Малайзія

en: Malawi
uk_UA: Малаві

en: Madagascar
uk_UA: Мадагаскар

en: Macedonia
uk_UA: Македонія

en: Macau
uk_UA: Макао О.А.Р. Китаю

en: Luxembourg
uk_UA: Люксембург

en: Lithuania
uk_UA: Литва

en: Liechtenstein
uk_UA: Ліхтенштейн

en: Libya
uk_UA: Лівія

en: Liberia
uk_UA: Ліберія

en: Lesotho
uk_UA: Лесото

en: Lebanon
uk_UA: Ліван

en: Latvia
uk_UA: Латвія

en: Kyrgyzstan
uk_UA: Киргизстан

en: Kuwait
uk_UA: Кувейт

en: Kiribati
uk_UA: Кірибаті

en: Kenya
uk_UA: Кенія

en: Kazakhstan
uk_UA: Казахстан

en: Jordan
uk_UA: Йорданія

en: Japan
uk_UA: Японія

en: Jamaica
uk_UA: Ямайка

en: Italy
uk_UA: Італія

en: Israel
uk_UA: Ізраїль

en: Ireland
uk_UA: Ірландія

en: Iraq
uk_UA: Ірак

en: Indonesia
uk_UA: Індонезія

en: India
uk_UA: Індія

en: Iceland
uk_UA: Ісландія

en: Hungary
uk_UA: Угорщина

en: Hong Kong
uk_UA: Гонконґ О.А.Р. Китаю

en: Honduras
uk_UA: Гондурас

en: Haiti
uk_UA: Гаїті

en: Guinea-Bissau
uk_UA: Гвінея-Біссау

en: Guinea
uk_UA: Гвінея

en: Guatemala
uk_UA: Гватемала

en: Guam
uk_UA: Гуам

en: Guadeloupe
uk_UA: Гваделупа

en: Grenada
uk_UA: Гренада

en: Greenland
uk_UA: Гренландія

en: Greece
uk_UA: Греція

en: Gibraltar
uk_UA: Гібралтар

en: Ghana
uk_UA: Гана

en: Germany
uk_UA: Німеччина

en: Georgia
uk_UA: Грузія

en: Gambia
uk_UA: Гамбія

en: Gabon
uk_UA: Габон

en: French Southern Territories
uk_UA: Французькі Південні Території

en: French Polynesia
uk_UA: Французька Полінезія

en: French Guiana
uk_UA: Французька Гвіана

en: France
uk_UA: Франція

en: Finland
uk_UA: Фінляндія

en: Fiji
uk_UA: Фіджі

en: Faroe Islands
uk_UA: Фарерські острови

en: Ethiopia
uk_UA: Ефіопія

en: Estonia
uk_UA: Естонія

en: Eritrea
uk_UA: Еритрея

en: Equatorial Guinea
uk_UA: Екваторіальна Гвінея

en: El Salvador
uk_UA: Сальвадор

en: Egypt
uk_UA: Єгипет

en: Ecuador
uk_UA: Еквадор

en: East Timor
uk_UA: Східний Тимор

en: Dominican Republic
uk_UA: Домініканська Республіка

en: Dominica
uk_UA: Домінік

en: Djibouti
uk_UA: Джібуті

en: Denmark
uk_UA: Данія

en: Czech Republic
uk_UA: Чеська республіка

en: Cyprus
uk_UA: Кіпр

en: Cuba
uk_UA: Куба

en: Costa Rica
uk_UA: Коста-Рика

en: Cook Islands
uk_UA: Острови Кука

en: Comoros
uk_UA: Коморські Острови

en: Colombia
uk_UA: Колумбія

en: Cocos (Keeling) Islands
uk_UA: Кокосові (Кілінг) острови

en: Christmas Island
uk_UA: острів Різдва

en: China
uk_UA: Китай

en: Chile
uk_UA: Чилі

en: Chad
uk_UA: Чад

en: Central African Republic
uk_UA: Центрально-Африканська Республіка

en: Cayman Islands
uk_UA: Кайманові острови

en: Cape Verde
uk_UA: Кабо-Верде

en: Canada
uk_UA: Канада

en: Cameroon
uk_UA: Камерун

en: Cambodia
uk_UA: Камбоджа

en: Burundi
uk_UA: Бурунді

en: Burkina Faso
uk_UA: Буркіна-Фасо

en: Bulgaria
uk_UA: Болгарія

en: British Indian Ocean Territory
uk_UA: Британська територія Індійського океану

en: Brazil
uk_UA: Бразилія

en: Bouvet Island
uk_UA: острів Буве

en: Botswana
uk_UA: Ботсвана

en: Bolivia
uk_UA: Болівія

en: Bhutan
uk_UA: Бутан

en: Bermuda
uk_UA: Бермудські Острови

en: Benin
uk_UA: Бенін

en: Belize
uk_UA: Белиз

en: Belgium
uk_UA: Бельгія

en: Belarus
uk_UA: Білорусь

en: Barbados
uk_UA: Барбадос

en: Bangladesh
uk_UA: Бангладеш

en: Bahrain
uk_UA: Бахрейн

en: Bahamas
uk_UA: Багами

en: Azerbaijan
uk_UA: Азербайджан

en: Austria
uk_UA: Австрія

en: Australia
uk_UA: Австралія

en: Aruba
uk_UA: Аруба

en: Armenia
uk_UA: Вірменія

en: Argentina
uk_UA: Аргентина

en: Antarctica
uk_UA: Антарктида

en: Anguilla
uk_UA: Ангілья

en: Angola
uk_UA: Ангола

en: Andorra
uk_UA: Андорра

en: Algeria
uk_UA: Алжир

en: Albania
uk_UA: Албанія

en: Afghanistan
uk_UA: Афганістан

en: United States
uk_UA: США

en: Select a Country:
uk_UA: Виберіть країну:

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
uk_UA: Список країн повинен бути відформатований по одній країні в рядку, у наступному форматі: <br>США, Сполучені Штати <br> UK, Великобританія.

en: %s must be a phone number.
uk_UA: %s повинен бути номер телефону.

en: %s must consist of 5 numbers.
uk_UA: %s повинен складатись з 5 цифр.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
uk_UA: %s повинен складатися з букв, пробілів, апострофів та тире.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
uk_UA: %s повинен складатися тільки з букв, цифр, тире, апострофів та пробілів.

en: %s must be a number between 0 and 21.
uk_UA: %s має бути число між 0 та 21.

en: %s must be a number or percentage.
uk_UA: %s має бути число або відсоток.

en: %s cannot be a duplicate
uk_UA: %s не може дублюватись

en: %s cannot be the same as %s.
uk_UA: %s не може бути таким самим, як %s.

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
uk_UA: Перевірка Порівняння не вдалася, оскільки не було представлено жодного значення в порівнянні, для області %s

en: %s must have a value that's part of its options.
uk_UA: %s повинно мати значення, який є частиною його опцій.

en: %s must be a valid absolute URL.
uk_UA: %s повинно бути допустимим абсолютним URL.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
uk_UA: %s повинно бути допустимим короткий лінк (цифри, букви, тире і підкреслення).

en: %s must be a positive number.
uk_UA: %s повинно бути позитивним числом.

en: %s must contain numbers, letters and dots only
uk_UA: %s повинно містити цифри, букви і точки тільки

en: %s must contain numbers and letters only
uk_UA: %s повинно містити цифри і букви тільки

en: Non-existant field validation function passed
uk_UA: Возможно, вы имели в виду: Non-existent field validation function passedНеіснуючим функція перевірки поля пройшло

en: Field ID:
uk_UA: Поле ID:

en: Invalid or incomplete field passed
uk_UA: Невірний або неповної поле пройшло

en: There are no fields setup for this tab yet.
uk_UA: Поки що відсутнє поле установки для цієї вкладці

en: Licenses
uk_UA: Ліцензія

en: Network
uk_UA: Мережа

en: Help
uk_UA: Допомога

en: Display
uk_UA: Показувати

en: General
uk_UA: Загальний

en: Settings saved.
uk_UA: Зміни збережено.

en: None of your settings were saved. Please try again.
uk_UA: Жоден з ваших налаштувань не були збережені. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Your form had the following errors:
uk_UA: Ваша форма мала такі помилки:

en: The request wasn't sent from this tab.
uk_UA: Запиту не було відправлено з цієї вкладки.

en: The request was sent insecurely.
uk_UA: Запит був відправлений незахищений.

en: You don't have permission to do that.
uk_UA: Ви не маєте дозволу для цього.

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти

en: You've requested a non-existent tab.
uk_UA: Ви запросили неіснуючу вкладку.

en: %s Settings
uk_UA: %s Налаштування

en: Settings
uk_UA: Параметри

en: Events Settings
uk_UA: Налаштування події

en: Events
uk_UA: Події

en: License Key
uk_UA: Ліцензійний ключ

en: No select options specified
uk_UA: Не вибрано ждоного параметру

en: No checkbox options specified
uk_UA: Не обрано жодного варіанту чекбоксів

en: Invalid field type specified
uk_UA: Вказано невірний тип поля

en: Event Add-Ons
uk_UA: Надбудови події

en: Premium Add-Ons
uk_UA: Преміальні надбудови

en: Requires:
uk_UA: Потрібно:

en: Latest Version:
uk_UA: Остання версія:

en: Install %s
uk_UA: Встановити %s

en: Activate Plugin
uk_UA: Увімкнути плагін

en: Activate %s
uk_UA: Активувати %s

en: You are up to date!
uk_UA: Ви в курсі подій!

en: You need to upgrade!
uk_UA: Вам треба оновитись!

en:  and
uk_UA: і

en: The Events Calendar
uk_UA: Не отримуючи допомогу?
